Фестиваль класичної музики LvivMozArt

Фестиваль класичної музики LvivMozArt

Фестиваль LvivMozArt, який відбудеться у Львові впродовж 18-25 серпня 2017 року, обіцяє стати одним з найбільших в Україні за кількістю і подій, і запрошених "зіркових" гостей.

Ідея фестивалю належить українській диригентці Оксані Линів, першій жінці, котра стала головним диригентом опери та філармонійного оркестру в австрійському Граці.

Фестиваль LvivMozArt присвячений молодшому сину відомого композитора Вольфганга Амадея Моцарта - Францу Ксаверу, котрого називали "львівським Моцартом". Франц Ксавер Моцарт впродовж 30 років жив у Галичині, викладав музику в шляхетних родинах, писав власні композиції, а також організував музичне товариство Св.Цецилії.

В межах фестивалю відбудеться близько 20 концертів, воркшопи та майстер-класи для дітей, виставка та форум за участі міжнародних експертів-дослідників Моцарта.

Львів'яни матимуть змогу почути таких відомих музикантів, як Чарльз Кастроново - американського оперного співака, визнаного одним із кращих тенорів сучасності, його колег Едгараса Монтвідаса та Софію Броммер, українських солістів провідних оперних сцен світу - Зоряну Кушплер, Софію Соловій, Олександра Цимбалюка, Андрія Бондаренка. В багатьох програмах концертів можна буде вперше почути твори Франца Ксавера Моцарта у виконанні німецької піаністки Яри Таль, відомого дуету сестер Анни та Лаури Гандлер та ін.

Більшість концертів будуть супроводжуватися візуальними ефектами, інсталяціями, танцювальними перформенсами, деякі з них відбуватимуся під відкритим небом та в приміщенні трамвайного депо. 


Програма фестивалю

Сайт

Фейсбук

ГДЕ, КОГДА И ПОЧЕМ
Где:
Когда:
18 августа - 25 августа, 15:00
Адрес:
м. Львів
Цена:
От 200 грн. до 800 грн.