Чемпіонат світу з шахів у Львові: чим закінчилася шоста партія

Новина - Спорт - Чемпіонат світу з шахів у Львові: чим закінчилася шоста партія

09 березня 2016 20:40

Ще одна шахова партія завершилась поразкою для Музичук

Шоста партія Матчу за звання Чемпіонки світу з шахів завершилась поразкою для Марії Музичук. Загальний рахунок – 4:2, на користь Хоу Іфань.

Претендентки на шахову корону сьогодні розіграли італійську партію. Як відзначила під час післяматчевої прес-конференції Марія Музичук, критичним моментом для неї був 22-й хід, коли вона почала втрачати виграшні позиції. Однак, як підкреслили обидві учасниці матчу, це – лише одна партія, попереду ж – іще 4, тож Чемпіонат триває.

Нагадаємо, сьогодні право робити перший хід білими фігурами отримав головний тренер ФК "Шахтар" Мірча Луческу.

Довідка: титул чемпіонки світу з шахів Марія Музичук здобула на Чемпіонаті світу з шахів серед жінок у 2015 році. Натомість, Хоу Іфань отримала право на участь в Матчі за звання чемпіонки світу після перемоги на серії Гран-Прі 2013-2014.

Шахістки вже двічі зустрічались за шахівницею: уперше в 2012 році на турнірі в Гібралтарі, та вдруге – під час Гран-Прі в Монако у 2015 році.

Чемпіонат світу з шахів у Львові: чим закінчилася п’ята партія

Чемпіонат світу з шахів у Львові: хто виграв четверту партію

Чемпіонат світу з шахів у Львові: хто виграв третю партію

Чемпіонат світу з шахів у Львові: хто виграв другу партію