Чемпіонат світу з шахів у Львові: чим закінчилася восьма партія

Новина - Спорт - Чемпіонат світу з шахів у Львові: чим закінчилася восьма партія

12 березня 2016 19:23

Восьма партія Матчу за звання Чемпіонки світу з шахів серед жінок у Львові завершилась нічиєю. Рахунок 5:3 на користь китаянки. Сьогодні білими шахами грала українка Марія Музичук. Матч розпочався з каталонського початку.

"У певний момент позиція була пасивною для чорних", - зазначила Хоу Іфань про сьогоднішню партію.

"Мені здається, ми нормально грали цю партію. Я не знаю, як можна грати без бажання до перемоги та азарту. У наступній партії я буду сильніше грати, а не думати, хто виграє",- розповіла Марічка Музичук.

Нагадаємо, перший хід у восьмій партії виконали солісти української акапельної формації "Піккардійська Терція" Андрій Капраль, Ярослав Нудик та Роман Турянин.

За правилами, якщо одна з учасниць Матчу набирає 5,5 очок – вона стає переможцем. Призовий фонд цього матчу, який становить 200 тисяч євро, розподіляється таким чином: 60% переможниці та 40% - гравчині, що програла після десяти основних партій; якщо переможниця визначилась після тай-брейків, тоді розподіл 55%х45%.

Довідка

Титул чемпіонки світу з шахів Марія Музичук здобула на Чемпіонаті світу з шахів серед жінок у 2015 році. Хоу Іфань після перемоги на серії Гран-Прі 2013-2014, отримала право на участь в Матчі за звання чемпіонки світу.

Шахістки вже двічі зустрічались за шахівницею. Вперше у 2012 році на турнірі в Гібралтарі та вдруге під час Гран-Прі в Монако у 2015 році.

Чемпіонат світу з шахів у Львові: чим закінчилася сьома партія

Чемпіонат світу з шахів у Львові: чим закінчилася шоста партія

Чемпіонат світу з шахів у Львові: чим закінчилася п’ята партія

Чемпіонат світу з шахів у Львові: хто виграв четверту партію

Чемпіонат світу з шахів у Львові: хто виграв третю партію

Чемпіонат світу з шахів у Львові: хто виграв другу партію