Львівські "Карпати" вилетіли з Кубку України

Новина - Спорт - Львівські "Карпати" вилетіли з Кубку України

26 жовтня 2016 16:48

Львівські "Карпати" програли "Полтаві", яка виступає у першій лізі, у матчі за вихід у чвертьфінал Кубку України. Поєдинок 1/8 фіналу турніру у Полтаві завершився рахунком 2:1 на користь господарів поля.

Полтавчани зуміли відкрити рахунок матчу вже на 4 хв зустрічі - забив захисник Олексій Ковтун. До завершення першого тайму "Полтава" навіть подвоїла перевагу - на 43 хв матчу ворота "Карпат" вразив півзахисник Євген Трояновський.

Після перерви підопічні Олега Дулуба значно прибавили у грі і зуміли відіграти один м'яч - на 54 хв зустрічі забив Габріель Окечукву.

Однак на більше львівської команди не вистачило і "Карпати" покинули розіграш Кубку України на стадії 1/8 фіналу турніру.

Джерело: Захід