Ukrainian Business Marathon 2019

Ukrainian Business Marathon 2019

16–17 березня 2019 року у комплексі "Арена Львів" відбудеться Ukrainian Business Marathon 2019 за участю топових експертів у бізнес-індустрії.

Ukrainian  Business Marathon проводитимуть у Львові втретє. Це — бізнес-подія нового формату, яка надасть можливість власникам бізнесу, підприємцям, топ-менеджерам, інвесторам, стартаперам та іншим учасникам перейняти столітній досвід провідних експертів у бізнес-сфері та вдосконалити власну справу.

Програма заходу складається із шести блоків: "Психологія", "Команда", "Продукт", "Маркетинг", "Продажі" та "Бренд та PR".

Кількість спікерів збільшено — протягом двох днів 24 топових експерти ділитимуться власним досвідом та розбиратимуть найбільш актуальні питання сучасного бізнесу.

Окрім потрібних знань та сертифікату про участь в UBM, учасники матимуть змогу здобути нові знайомства, контакти, ділових партнерів. Цьогоріч усіх очікує новий формат нетворкінгу.

Унікальним елементом марафону є бізнес-гра, протягом якої учасники зможуть на практиці проявити свої бізнес-навички, вдосконалити їх і в нагороду отримати цінні призи.

За словами організаторів:

Місія UBM — розвинути підприємницьку діяльність в Україні через створення умов для найбільш продуктивного обміну досвідом з передовими експертами в основних галузях бізнесу.

Ціль UBM — створити бізнес-подію такого формату і якості, щоб 100% учасників поставили оцінку події 10 балів з 10.

Купити квитки на Ukrainian Business Marathon 2019

ДЕ, КОЛИ І ВАРТІСТЬ
Коли:
16 березня - 17 березня, 08:30
Адреса:
вул. Стрийська, 199
Телефон:
+38 (67) 670 70 77
Ціна:
Від 3 100 грн. до 12 800 грн.