ALEKSEEV виступить у Львові, у клубі "Малевич14 лютого 2019 року.

Всього за два роки на сцені ALEKSEEV зумів створити власне музичний простір, відмінне від усього існуючого раніше, і підкорити серця сотень тисяч слухачів.

Перший сингл артиста "П’яне сонце" став безпрецедентним хітом у всіх країнах СНД і отримав статус платинового — 100 000 тисяч завантажень пісні на iTunes! ALEKSEEV став першим українським виконавцем, пісня якого 8 тижнів поспіль лідирувала в iTunes України, Росії, Казахстану. "П’яне сонце" — перша російськомовна пісня, що потрапила в "Тор-100" світового чарту Shazam за підсумками тижня.

"Снов осколки", "океанами стали", "Відчуваю душею" — все сингли і кліпи ALEKSEEV неминуче поселяються в ефірах національних радіостанцій і телеканалів СНД і знаходять відгук у серцях сотень тисяч слухачів різного віку! Тому підтвердження, успіх дебютного альбому-новели артиста "П’яне сонце", який миттєво очолив український і російський iTunes. Всеукраїнський тур в підтримку альбому пройшов з аншлагами в залах-тисячниках по всій країні. Глядачами фінального грандіозного концерту нон-стоп шоу в столиці України стало близько 3000 осіб.

Географія концертів ALEKSEEV включає аншлагові виступи в Ізраїлі, Молдові, Азербайджані, Казахстані, Естонії, Білорусі, Росії, Латвії, Німеччини, Туреччини, Єгипті, інших країнах. За літо ALEKSEEV встиг стати гостем найгучніших фестивалів: "Спека" в Баку, "Слов’янський базар" у Вітебську, "MPRL City" в Маріуполі та інших. Концертний графік артиста, який всього два роки тому вперше вийшов на велику сцену, розписаний на півроку вперед.

Купити квитки на концерт ALEKSEEV

ДЕ, КОЛИ І ВАРТІСТЬ
Коли:
14 лютого, 20:00
Адреса:
пр. Чорновола, 2
Телефон:
+38 (050) 5555-195, +38 (097) 5555-195
Ціна:
Від 290 грн. до 1 500 грн.