Виставка Олега Любківського  …Художні трактати про місто, що колись називалося Czernowitz

Виставка Олега Любківського "…Художні трактати про місто, що колись називалося Czernowitz"

Виставка "…Художні трактати про місто, що колись називалося Czernowitz" пройде у Львівській національній галереяї мистецтв ім. Бориса Возницького.

"Виставка Олега Любківського – це дивний сплав вражень та емоцій від урбаністичної культури, в даному випадку Чернівців, що виявляють становлення європейської культури на наших теренах. Час невблаганний, він поглинає все. Проте, новітній вибух урбанізації з його футуристичними новобудовами назавжди змінює обличчя міста, що має власне "обличчя", характер врешті-решт.

Тож авторський проект Олега Любківського намагається силою мистецтва затримати у часі "ту прекрасну мить", коли ще відчуваєш неповторну атмосферу. Хто, як не художник чернівчанин може краще "провести" нас рідним містом, відкрити для нас його чар. А дивуватися є чому – розкішна архітектура, що оживає не менш цікавою публікою, яка крокує вуличками міста. І кожна історія особлива, мов ретро фото, віднайдене в антикварній крамниці міста, де книгарень було більше ніж кав’ярень", - зазначили оранізатори.

Куратор: Іван Дудич

ДЕ, КОЛИ І ВАРТІСТЬ
Коли:
14 грудня 2018 - 31 cічня 2019, 10:00
Адреса:
вул. Стефаника, 3
Телефон:
+38 (032) 261-44-48