VIII Міжнародний фестиваль  Відкриваємо Падеревського

VIII Міжнародний фестиваль "Відкриваємо Падеревського"

Впродовж 8-11 листопада у Львові відбудеться VIII Міжнародний фестиваль "Відкриваємо Падеревського". Організатором цієї щорічної події є польсько-українська фундація імені І. Я. Падеревського.  Традиційно, значна частина подій відбудеться у Львівській національній філармонії за участі польсько-українського складу виконавців та колективів.

Фестиваль присвячений постаті видатного польського піаніста, композитора, політичного та суспільного діяча, Ігнація Яна Падеревського (1860-1941).


Події Фестивалю у 2019 році:

8 листопада у Львові відбудуться урочисті заходи біля пам’ятника А.Міцкевичу та цього ж дня у Львівській національній філармонії – святковий концерт "Gala Монюшко – Монюшко Невідомий", у рамках якого виступлять Л.Осташ (сопрано), Ш.Мехлінський (баритон), М.Командера (тенор), Я.М.Зажицький (диригент), Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії та Камерний хор "Ґлорія".

9 листопада подія "Львів для Монюшка і Міцкевича" (Палац Потоцьких) об’єднає цих двох польських митців: у виконанні Мацєя Командери (тенор) та Йоанни Стечек (фортепіанно) прозвучать пісні С. Монюшка та слова А. Міцкевича.

У події 10 листопада можна буде простежити ще одну тематичну лінію фестивалю, адже у Палаці Потоцьких відбудеться презентація опери "Соляріс" молодої львівської композиторки Любави Сидоренко. У програмі заходу: творча зустріч із режисером М.Вайсом та композиторкою Л.Сидоренко, коротка лекція на тему створення опери та значення творчості С.Лема для Львова, а також прем’єрний показ музичної частини опери "Соляріс".

Завершиться фестиваль "Відкриваємо Падеревського" 11 листопада урочистими заходами з нагоди національного свята Незалежності Польщі. У Львівській національній філармонії на гостей очікує концерт "Незалежна". За участі польського-українського складу виконавців прозвучать композиції І.Я.Падеревського, М.Блажевіча та К.Дембського.

Також, уже традиційно, відбудеться вручення Відзнаки PADEREWSKI. Бронзові статуетки отримають особи або організації, що винятково проявили себе у діяльності на користь українсько-польського поєднання, промоції і популяризації творчості І. Я. Падеревського та промоції польської культури загалом.

ДЕ, КОЛИ І ВАРТІСТЬ
Коли:
8 листопада - 11 листопада, 19:00
Адреса:
вул. Чайковського, 7
Телефон:
+38 (032) 235-81-36
Ціна:
Від 100 грн. до 450 грн.