Національне Свято Шоколаду у Львові

Національне Свято Шоколаду у Львові

Національне Свято Шоколаду - це всеукраїнська подія, яка збирає кращі солодкі бренди та виробників шоколаду ручної роботи України.

ПРОТЯГОМ УСІХ ДНІВ СВЯТА на відвідувачів чекає:

- Імпровізована шоколадна майстерня:
протягом усього свята львівські скульптори на Ваших очах будуть створювати неймовірні скульптури з шоколаду
- Дитячий сектор: Саме тут шоколатьє будуть працювати над створенням великого Міста з шоколаду.
Тут діти та дорослі зможуть виготовити власні шоколадні цукерки, помалювати шоколадом на вафельних тортиках, взяти участь у цікавих конкурсах та у багатьох інших забавах.
- Атракції та інтерактивні розваги для дітей 

Під час Свята виробники шоколаду України представляють найсмачнішу свою продукцію. Крім того, кожен гість має змогу спробувати оригінальні шоколадні напої, придбати "шоколадні" сувеніри та взяти участь у різноманітних майстер-класах від кращих шоколатьє.

На відвідувачів Національного Свята Шоколаду очікує традиційний Шоколадний ярмарок, майстер-класи від професійних шоколатьє та створення шоколадних скульптур для Шоколадного міста. Окрім цього, кожен охочий може власноруч виготовити свою шоколадну свічку разом із майстрами Львівської свічкової мануфактури. Для маленьких відвідувачів шоколадного фестивалю працюватиме "Дитяча шоколадна країна". Також гостей Свята вражають "шоколадними" мистецькими інсталяціями: 5-метровим шоколадним млином, гігантською 9-метровою шоколадною коробкою цукерок. Розважатиме на Святі маленьких гостей 3-метровий шоколадний ведмідь. 

Традиційно в рамках Національного Свята Шоколаду  відбувається Чемпіонат кондитерів-аматорів "Домашній кондитер". До участі запрошуються усі, хто впевнений у своїх кулінарних здібностях та знає як зробити десерт, який здивує смаком та неодмінно сподобається вибагливому журі. 

Сайт

Фейсбук

ДЕ, КОЛИ І ВАРТІСТЬ
Коли:
13 жовтня 2017 - 15 жовтня 2017, 10:00
Адреса:
вул. Коперника, 17
Телефон:
+38 (032) 261-47-33
Ціна:
Від 40 грн.