Антін Мухарський та Юрій Винничук запрошують..

Антін Мухарський та Юрій Винничук запрошують..

Живі класики-письменники Юрій Винничук та Антін Мухарський запрошують провести приємний, веселий і натхненний вечір у їхньому товаристві.

Повість "Донецький х…" розповідає про молодого бізнесмена Сєрьогу – міліонера з буремних 90-х, який через нещасливе кохання втратив… причинне місце. Відбулося це досить трагічно: об’єкт його любовних страждань відкусила те саме місце, за що і була жорстоко й назавжди видалена зі світу земного, – методом розчиненням у кислоті… Окрім подій основної сюжетної лінії, ми дізнаємося про те, як наш герой "заробив" свої статки, про те, як живе охоронець апартаментів Сєрьогі й інших мажорів, – воїн-афганець, старший лейтенант, батько двох дітей – Кащенко Василь Миколайович, про бомжів із Хрещатика та зірок сучасного шоу-бізнесу.

Роман "Лютеція" – черговий постмодерний витвір Юрія Винничука з елементами містики, детективу, еротики, гумору і смутку. Автор зупиняється, як колись Данте, "на півдорозі", щоб озирнутися назад і довідатися, хто він насправді, прагнучи звести порахунки зі своїм молодечим бунтом проти навколишньої совєтської дійсності, розкопати щось більше про свою родину. І все це на тлі нестримних любовних пригод не тільки автора, але й львівського Дон Жуана 1840-х років Івана Вагилевича.

Таємничу Лютецію, дівчину зі снів, розшукують герої роману. На перепоні цих пошуків стоїть не менш таємнича організація, члени якої носять імена карт. А десь поза цим світом триває Велика Битва, звістки про яку приносять ціною свого життя мужні Листарі, до яких належить і Лютеція.

Також із гумором говоритимуть про національну ідею модерної України.

Вхід вільний.

ГДЕ, КОГДА И ПОЧЕМ
Когда:
14 сентября, 19:30
Адрес:
пл. Ринок, 10
Телефон:
+38 (067) 670-61-06