Пластична вистава з живою музикою "Відлуння". Онлайн-перегляд

Пластична вистава з живою музикою "Відлуння". Онлайн-перегляд - фото

Пластична вистава з живою музикою "Відлуння". Онлайн-перегляд - фото

Вистава "Відлуння" зроблена в нових формах фізик театру, де використовуються різні форми пластики, цирку, ходулісти та жива музика.

"Театр "Воскресіння" багато займається вуличним театром і тому ця форма є для нас рідною. Дія вистави відбувається у всіх залах театру. Якщо хочете нових вражень - чекаємо на Вас в театрі "Воскресіння", - додають театрали.

Вистава про те, що в душі кожної людини є свій рай і своє пекло, і залежно від того, що обирає людина залежать її вчинки. Люди схильні вважати, що вони є найголовнішими істотами у Всесвіті і що їм підкоряється все живе. Однак природа мститься за людську легковажність, егоїзм та гіперактивну техногенну діяльність пандеміями, стихійними лихами та природніми катаклізмами. Хто вийде переможцем з цього протистояння? Лише світло і любов можуть повернути людину до гармонійного життя…

На глядача чекає цікава атмосфера, нестандартний показ вистави, яка відбувається у двох залах театру. Театральний простір побудований так, щоб досягти додаткового емоційного контакту між глядачем та акторами. У виставі використані деякі засоби вуличного театру, актори на ходулях зустрічають глядача ще в проїзді театру, грає живий ансамбль. При цьому все безпечно, всі карантинні  умови  дотримані, адже маска  та захисний костюм слугують одночасно і сценічними образами акторів. 

У зв'язку з відміною вистав у березні, переглянути онлайн-версію постановки можна на youtube каналі театру "Воскресіння".

Приєднуйтесь до соцмереж Vgorode.ua - Telegram, Viber, Instagram, Facebook

Це чат - пиши та читай 👇
Ще в розділі Театри
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах