Виставка «KRAЇNA: Я – земля» Лесі Марущак (Канада)

Виставка «KRAЇNA: Я – земля» Лесі Марущак (Канада)

Виставка "KRAЇNA: Я – земля" це вияв поваги до Канади, яка цього року святкує своє 150-річчя. Це один з проектів, що протягом 2017 року проводяться в Україні і з нагоди святкування цієї дати. Мультимедійна інсталяція цього проекту – це своєрідна уявна географія, де розмиті час, ідентичність, історія та абстрактні духовні поняття.

Сенсом свого життя Леся Марущак вважає відносини з землею. Головною ідеєю серії її робіт є нестабільність людського існування. Ключовим елементом серії є старі і пошкоджені фотографії, що були допрацьовані та оновлені Лесею. Як примари минулого вони представлені на шовкових полотнах, що можуть колихатися від вітру в експозиційному просторі. Їхня, майже напівпрозора чорно-біла присутність, відтінена охрою та кіноваром через багаторічну бездоглядність, визначає сумну, мрійливу і приглушену палітру серії.

Проект "KRAЇNA: Я - земля" спонукає не забувати своє етнічне коріння і не втрачати власну ідентичність, культуру і традиції попри глобалізаційні процеси сучасного суспільства та питання еміграції. 

Окрім Львова, виставковий проект "KRAЇNA: Я - земля" буде представлений також у Києві, Харкові і Одесі.   

Вхід вільний.

 

ГДЕ, КОГДА И ПОЧЕМ
Когда:
25 августа - 14 сентября, 13:00
Адрес:
вул. Наливайка, 18
Телефон:
+38 (095) 8995174