Дізнайся на які квартири знизились ціни у Львові

Дізнайся на які квартири знизились ціни у Львові

фото з сайту www.vesti.ru

За літо ціни на квартири у Львові на вторинному ринку знизились на 20%. Причиною тому є невисока ціна на новобудови у місті, повідомляє портал Domik.ua.  

"Вартість новобудов у Львові приваблива для покупців, адже забудовники рахують вартість долару по 18 грн. Через низьку вартість нових квартир значно подешевшали ціни на житло на вторинному ринку", - розповіла директор однієї з фірм Олена Міщанчук.

За її словами, за літо ціни на квартири "просіли" на 20%. "Наприклад, вартість трикімнатної квартири на околиці міста за 4 місяці знизилась з $52 тис. до $40 тис.", - зазначила ріелтор.

Нині однокімнатну квартиру економ-класу у Львові можна придбати на $25-30 тис. У центрі та прицентральних районах ціни на житло стандартного планування будуть дорожчими на $5-10 тис. Ціни на двокімнатне житло варіюються від $33-60 тис. в залежності від району розташування будинку. За трикімнатні квартири просять від $40 тис. до $80 тис.. Ціна на нерухомість залежить не тільки від району розташування житла, а й від стану квартири, її розташування у будинку та типу самого будинку.

Львів у новинах:

GPS-табло руху трамваїв заплутують львів’ян: пояснення фахівця 

У Львові є частинка Криму: три заклади кримсько-татарської кухні 

Карпати в снігу: дивовижні світлини з соцмереж