Літак, що летів на Київ, повернули до Львова через запах диму під час польоту

Літак, що летів на Київ, повернули до Львова через запах диму під час польоту

фото з сайту www.rbc.ua

15 січня, приблизно о сьомій ранку з Міжнародного аеропорту "Львів" ім. Д. Галицького повинен був вилетіти літак на Київ, однак після 15 хвилин польоту він повернувся на злітну смугу. Пасажири розповідають, що у салоні було багато диму. В аеропорту ж заявляють, що всі претензії лише до авіаперевізника.

Пані Люба, яка була серед пасажирів літака, розповіла у коментарі ІА ZIK, що відразу після зльоту пасажири відчули запах диму.

"Був дим і сморід страшний. Люди всі кричали, бо щось горить. Потім, як ми вийшли з літака, нам сказали, що, може, загорівся якийсь багаж. Але який багаж може загорітися, якщо ми усі проходили перевірку?", – розповіла жінка.

Вона додала, що усіх пасажирів провели у зал очікувань без жодних конкретних пояснень та інформації про те, що буде далі.

"Зараз всі мовчать. Після дев’ятої нам сказали нарешті підходити, щоб забрати багаж. Зараз здаватимемо білети, а що далі з нами буде, невідомо", – додала п. Люба.

Про інцидент у соцмережах розповідають й інші пасажири літаку.

Мене просто вбиває байдуже та нахальне ставлення до людей у львівському аеропорті. Такого жаху у мене ще не було. Мій ре...

Опубліковано Snizhanna Beliaeva 14 січня 2016 р.

"Тільки ми піднялися на борт літака, стало чути  запах пального чи горілого. Але якщо літак стоїть цілу ніч, то іноді вранці таке буває. Але коли ми почали злітати, то запах різко посилився, а коли ми вже  набрали висоту, то пасажирам ззаду не було взагалі  чим дихати.  Сигналізація не спрацювала, а обслуговуючий персонал не реагував на те, що відбувається – тобто ми їх майже весь літак кликав. Дуже довго ми х  чекали, щоб вони щось перевірили", – розповіла співачка.

Коли ситуація почала погіршуватися, екіпаж літака вирішив повернутися до аеропорту "Львів".

У прес-службі МАУ прокоментували VG Львів цей інцидент: 

"Самолёт авиакомпании МАУ, Боинг 737-800, регистрационный номер UR-PSC, выполнявший рейс PS034 Львов – Киев сегодня, 15 января, вернулся в аэропорт вылета, в связи с тем, что после набора высоты в пасажирском салоне появился запах горелого пластика. При этом, никаких признаков возгорания, ни дыма, ни огня – в салоне не было обнаружено. Командир воздушного судна принял решение вернуться в аэропорт Львова в соответствии со всеми действующими авиационными процедурами.

После посадки пассажирам был выдан багаж и они были размещены в здании аэропорта, рейс вылетел в Киев в 15:14 местного времени.

Осуществлен технический осмотр самолета, никаких признаков возникновения пожара на борту не обнаружено. В настоящее время проводится тщательная техническая проверка с целью определения и устранения всех возможных причин запаха. По предварительным данным от коллег – все системы самолета абсолютно исправные, запах в салоне мог быть вызван попаданием пластикового предмета (целлофановый пакет, кусок целлофановой пленки для упаковки чемоданов) в двигатель. Точную причину возникновения запаха авиакомпания обьявит после получения официального заключения технической комиссии.

На борту самолета было 154 пассажира, среди них 115 – трансферных.

Всем пассажирам, которые находились в аэропорту "Львов" и ожидали вылет рейса, были выданы ваучеры на питание на 100 грн. Трансферным пассажирам, которые потеряли стыковки с международными рейсами из Борисполя, авиакомпания в настоящее время предлагает приемлимые варианты рерутинга и проводит переоформления билетов.

Акцентируем внимание на то, что никакого пожара на борту самолета МАУ не было!"

Львів у новинах:

Львівський трамвай в Києві: фото та реакція пасажирів

У прикарпатському лісі знайшли бідон з унікальними архівами УПА (фото)

Невідомий погрожував підірвати хостел у Львові, якщо не отримає "100 тонн доларів"