Війна, що змінила Рондо : у Львові вийде унікальна дитяча книга

"Війна, що змінила Рондо": у Львові вийде унікальна дитяча книга

Фото: ВСЛ

У новому році однією з перших книжок "Видавництва Старого Лева" стане дитяча книжка "Війна, що змінила Рондо".  Книгу написали та проілюстрували Романа Романишин та Андрій Лесів  з творчої майстерні "Аґрафка", інформує ВСЛ.

- Як би ми не хотіли вберегти наших дітей і самих себе від війни та розмов про неї, вона занадто близько, щоб просто заплющити на це очі. Книжка, яку створила "Аґрафка", дає змогу поговорити з дітьми про війну мовою (і текстовою, і візуальною), яка не травмує їх, а допоможе осягнути, що ж відбувається, як з цим боротися і як з цим жити, – розповідають у видавництві. 

"Війна, що змінила Рондо" – це книга про те, що війна не має серця і не розуміє жодної мови, зате торкається кожного і на всіх залишає шрами.  Вона розповідає історію міста Рондо, в якому живуть тендітні та вразливі створіння.

Ця книга – це привід для вдумливої розмови з дітьми про те, що діється нині в країні чи й деінде у світі, у форматі чарівної історії, яка завжди залишає місце для надії та оптимізму, додають у ВСЛ.

– Ми навмисно не робили наших персонажів людьми, а досить крихкими істотами, щоб показати: коли приходить війна, ми усі стаємо безпомічними, нас легко зламати, – наголошує Романа Романишин.

– Війна – теж окремий персонаж. Адже ворог щоразу інший, а війна – це зло, не залежно від того, що стоїть за цим поняттям, –  розпвідає Андрій Лесів. 

ГОЛОВНЕ ЗА ДЕНЬ: 

Зелені красуні: 26 місця, де у Львові можна купити ялинки

Прочитано про Львів: що пишуть і говорять про місто вранці 26 грудня 

До уваги водіїв: у центрі перекрито проїзд по вулиці Глібова