40 літ Опісля : новий арт-проект у галереї Гері Боумена

"40 літ Опісля": новий арт-проект у галереї Гері Боумена

Фото: vgolos.com.ua

Сьогодні, 21 січня, у львівській галереї Гері Боумена представили виставку Володимира та Катерини Немирів "40 літ Опісля". Вона присвячена сорокаріччю з часу завершення подружжям навчання у Львівській академії мистецтв, повідомляє Вголос.

Мистецтвознавець Наталя Космолінська розповіла про творчість подружжя Немирів та відкриту виставку. 

– Більшість створеного тепер годі зібрати – розійшлося по музейних і приватних колекціях по всьому світу. Але й з того, що затрималось у митців удома та в майстерні, вийшла хоча й камерна, проте цілком інформативна і настроєва виставка-присвята творчій атмосфері alma mater і видатним митцям-педагогам: Роману Сельському, Карлу Звіринському, Володимиру Овсійчуку, Зеновію Флінті, Андрію Бокотею, які навчили і надихнули, – поділилась Наталя Космолінська.

У межах відкритої експозиції  Володимир Немира представив свої  твори на тему старого міста. Його дружина, Катерина, запропонувала публіці свої керамічні роботи. 

– Її "жінки" асоціативно багаті на історичні ремінісценції (від палеолітичних венер до скіфських баб), але їхня формальна мова – вже зі "словника" класики світового мистецтва ХХ століття (Бранкузі, Пікассо, Матісс, Мур, Арп). Художниця вдумливо шукає баланс між символом й емоцією, – розповіла мистецтвознавець. 

Усі охочі можуть встигнути відвідати виставку, триватиме вона три тижні. 

Фото: vgolos.com.ua

Фото: vgolos.com.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Особу вбитого у Львові чоловіка встановлено: ним виявився львівський бізнесмен

Паркуйтесь правильно: близько 10 автомобілів евакуюють щодня у Львові

Як у Львові пройшов перший день мобілізації [ФОТО]

Де проходить виставка