Волонтери зі Львова випустили патріотичний календар на 2015 рік

Волонтери зі Львова випустили патріотичний календар на 2015 рік

Фото: Hand Made по-львівськи для Арміі руками волонтерів

Волонтери зі Львова власними силами видали патріотичний календар на 2015 рік. Зробили його учасники групи у Facebook "Hand Made по-львівськи для Арміі руками волонтерів".

Для календаря моделями стали самі волонтери, а також їх друзі та рідні.

– Виходить у світ давно задуманий календар, реалізований зусиллями волонтерського активу ініціативи "Hand Made по-львівськи для Арміі руками волонтерів". Серед громадських активістів, волонтерів і тих, котрі захищають нашу свободу і незалежність зі зброєю в руках чимало людей з вищою освітою і навіть не однією. Група НМ – не виключення. В нашому середовищі багато творчих людей. Від стиліста жіночого одягу, до архітекторів та веб дизайнерів. Є майстри ужиткового мистецтва, лялькарі, графічні дизайнери…  Ці ж самі люди – координатори напрямків і волонтери, які власними руками шиють маскхалати та балаклави, плетуть "кікімори" та маскувальні сітки, позували під час фото-зйомки для цього календаря у своїх вишиванках, разом з дітьми, – йдеться у повідомленні спільноти.

Зробили календар волонтери, щоб підняти дух собі та усім українцям.

– Хотілося підняти настрій тим хто, як і ми працює над потрібними для Армії речами. Хотілося показати тим, хто ще не знайшов себе у спільній справі, як можна реально робити щось корисне, не будучи на передовій. Хотілося піднести статус волонтерської праці,  – пишуть волонтери.

ДЕ І ЯК ПРИДБАТИ

Усього виготовили 300 календарів, які вже зараз можна придбати. Для цього потрібно написати користувачу Facebook Костянтину Ковалишину, він відповідає за продажі.

Придбавши календар, ви допоможете волонтерам зібрати гроші на матеріали їх нових виробів.

Фото: facebook.com/groups/HandMadepolvivsky

Фото: facebook.com/groups/HandMadepolvivsky

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ти не можеш це пропустити: 12 найяскравіших подій лютого у Львові

Неприємно, але факт: дострокових пенсій більше не призначають