Як працюватимуть банки, якщо у Львові введуть військовий стан

Як працюватимуть банки, якщо у Львові введуть військовий стан

Фото: Фото videoinspector.ru

Люди отримують зарплату і зберігають гроші на картках і банківських рахунках. Однак що буде з цими грошима, якщо у Львові та Україні все-таки буде введено військовий стан? Журналісти Vgorode не хочуть вірити в такий розвиток подій, але, про всяк випадок, вирішили дізнатися, як будуть працювати українські банки у разі прийняття в країні ВС.


Приватбанк

У прес-службі Приватбанку кажуть, що не зможуть залишити клієнтів без обслуговування і працюватимуть обов'язково.

- Кабмін уже ввів прикордонний режим в окремих районах Херсонської та Харківської областей. Відомо, яке серйозне становище в Маріуполі і прилеглих районах, але, тим не менш, навіть там відділення Приватбанку не закриваються, а працюють в стандартному режимі. Так що говорити про можливості закриття відділень у нашому регіоні передчасно. Тим більше, що сьогодні Приватбанк обслуговує більше половини населення України, а в нашому регіоні - це 1,2 млн індивідуальних клієнтів і ми не можемо залишити їх без обслуговування.


Фінанси та кредит

У банку "Фінанси та Кредит" кажуть, що обмежувати роботу банків під час воєнного стану буде НБУ, але про те, які це будуть обмеження, поки невідомо.

- Банки працюють завжди. Ось навіть коли Наполеон воював, банки працювали як годинник. Якщо і будуть якісь обмеження, то тільки ті, які будуть передбачені регулятором, тобто Національним банком України, - говорить прес-секретар банку "Фінанси та Кредит" Наталія Нападовська.


УкрСиббанк

А ось що нам на таке питання відповів заступник голови правління УкрСиббанку Костянтин Лежнін:

- Сценарій з введенням в країні воєнного стану розглядається у банку на самому верхньому рівні, проте він бачиться нам дещо фантастичним. Справа в тому, що коли таке відбувається, то фактично вся фінансова система замикається на НБУ і держбанках, - говорить Костянтин. - Але при воєнному стані комерційна діяльність і нормальна діяльність банків у країні неможлива, працює тільки військова економіка. І ми такий сценарій не розглядаємо як реалістичний.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Відомий німецький пластичний хірург робить безкоштовні операції у Львові

Як сьогодні заїхати на стоянку біля "Арени Львів"