Львів’яни вшанують Героїв Небесної Сотні  тихою ходою та  Свічею пам’яті

Львів’яни вшанують Героїв Небесної Сотні тихою ходою та "Свічею пам’яті"

фото: golovne.net

Цими днями Україна відзначає річницю трагічних подій, що сталися на Євромайдані та вшановує пам'ять Героїв Небесної Сотні. 

19 лютого, в рамках вшанування пам’яті борців за волю та гідність України запланована тиха хода "Ми збережемо віру", яка розпочнеться о 13:00, розповіли в прес-центрі ЛМР.

Під час ходи учнівська та студентська молодь організовано пройде від Львівських університетів до площі перед пам’ятником Т. Шевченку (пр. Свободи). Відтак, збір студентів та учнівської молоді - на площі перед ЛНУ ім.І.Франка та на площі перед НУ "Львівська політехніка". Далі колони попрямують на пр Свободи. На площі біля пам’ятника Тарасу Шевченку о 14.00 год. відбудеться флеш-моб, учасники якого планують прикрасити конструкцію біля пам’ятника власноруч зробленими маками. Також відбудеться екуменічна панахида.

Організовують заходи Львівська міська рада, Студентська рада Львова, спільно з громадськими організаціями та об`єднаннями, учнівською і студентською молоддю.

З цієї ж нагоди завтра, 20 лютого, о 19.00 год. на площі перед пам’ятником Т. Шевченку (пр. Свободи) відбудеться акція "Свіча пам’яті". Учасники дійства з допомогою лампадок зі свічками викладуть форму Тризуба.

"Акція "Свіча пам’яті" буде зовнішнім виявом єднання всіх українців та пам'яттю про загиблих Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя за нас і цим змінили нас внутрішньо, ментально та духовно. Запрошуємо до участі усіх львів’ян та людей доброї волі", - повідомили в управлінні внутрішньої політики Львівської міської ради.

В акції візьме участь влада і громада міста, студентська молодь Львова, представники громадських організацій, переселенці зі Східної України.

ЧИТАЙТЕ ЩЕ:

Привітай Дмитра та Василя: яке сьогодні свято та у кого іменини 

Прочитано про Львів: що пишуть і говорять про місто