До наступних виборів: на Львівщині змінили межі виборчих дільниць

До наступних виборів: на Львівщині змінили межі виборчих дільниць

Фото: b24.te.ua

Центральна виборча комісія змінила перелік звичайних та спеціальних виборчих дільниць у Львівській області, утворених на постійній основі. Усього зміни внесено у перелік дільниць в семи районах області, чотирьох містах обласного значення і трьох районах Львова. Про це розповів начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату обласної державної адміністрації Федора Алєйнікова, пише Дивись.Інфо.

Відтак змінили межі виборчих дільниць наступних районах: у Жидачівському (м. Ходорів), Миколаївському (с. Держів, с. Острів), Мостиському (м. Судова Вишня, с. Ніговичі, с. Костильники, с. Поповичі, с. Солтиси), Пустомитівському (с. Оброшине, смт Щирець, с. Солонка), Старосамбірському (м. Хирів), Стрийському (с. Дуліби), Яворівському районах (смт. Івано-Франкове), містах Бориславі, Новому Роздолі, Самборі, Стрию, Залізничному, Сихівському і Франківському районах м. Львова.

– Зміни меж виборчих дільниць пов’язані із введенням в експлуатацію нових житлових будинків, – пояснює Федір Алєйніков.

Також було змінено й адреси приміщень для голосування та адреси приміщень дільничних виборчих комісій – у селах Тейсарів, Пчани, Вільхівці Жидачівського району і селі Чижиків Пустомитівського району.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

800 стовпців за 880 тисяч: на яких вулицях Львова встановлять обмежувачі автомобільного руху

Прочитано про Львів: що пишуть і говорять про місто 25 лютого

Львівські активісти та заробітчани з Венеції передали віськовим реанемобіль [ВІДЕО]