Пішов з життя легендарний  сажотрус Орест Бакайчук

Пішов з життя легендарний сажотрус Орест Бакайчук

фото: fest.lviv.ua

"На 52-ому році життя пішов у ліпший світ, як кажуть на Галичині, легендарний львівський коминяр і наш колега Орест Бакайчук. 5 років він працював концептуалістом у “Домі легенд” і знав тих легенд більше, ніж будь-хто інший, - повідомили  засновники Холдингу емоцій!FEST.

До роботи в “Домі легенд” Орест Бакайчук працював у “Гасовій лямпі”.

Його сім'я: дружина та двоє дітей - син та дочка. Дуже любив випити горня запашного чаю, а ще — вареники.

фото:fest.lviv.ua

Коли приходив на кухню їсти, говорив до дівчат: "Зорі мої небесні", а прощався з колегами і гостями ресторану так: “Ви нас покидаєте? Але ви йдете, щоб повернутись!”.

“Таке буває, шо люди стають частиною міста,  він теж був його частиною. Він знав більше легенд, аніж їх насправді існує і сьогодні сам став легендою... В своєму домі легенд. Він любив нас, а ми всі любили його. “Кращим людям!!”, - він завжди так вітався.

 Сьогодні ми так кажемо йому. Орест Бакайчук, ми пам'ятатимемо”, - написав про нього співзасновник Холдингу емоцій !FEST Юрко Назарук.

Головний редактор Видавництва Старого Лева Мар'яна Савка так згадує Ореста Бакайчука: “Багато гостей Львова запам'ятають його на все життя - кумедного сажотруса, котрий як ніхто умів розповісти про Львів купу дивовижних легенд і байок. Він не був актором, тому в його образі не було жодної театральності, сама природність. Бо Орест Бакайчук був одним із духів міста, без яких Львів не був би Львовом. А львів'яни, особливо книговидавці, пам'ятатимуть його як великого ентузіаста видавничої справи, довголітнього заступника директора літературної агенції "Піраміда", книголюба і великого друга письменників. Орест мав одну безцінну рису — він вмів любити людей і бажати їм добра. Львів без нього збідніє. Принаймні на його незабутню посмішку”.

Орест Бакайчук, дякуємо за всі історії та легенди, сміх та емоції! Ми пам'ятатимемо! Кращій людині - світла пам'ять!

Ще новини Львова:

У вихідні громадського транспорту, який курсує до міських кладовищ, буде більше

Сьогодні вимикатимуть світло в Личаківському районі 

У Львові хочуть встановити "зелені" зупинки