Музика Львова: Топ-5 вуличних музикантів, які варті  уваги

Музика Львова: Топ-5 вуличних музикантів, які варті уваги

фото:lviv.pm

Щороку Львів відвідує понад мільйон туристів, серед яких приблизно п’ята частина – іноземці. Для кожного гостя місто запам’ятовується чимось особливим: шоколад, кава, вишиванки, колоритні дівчата, хмільне пиво та медовуха. Але є те, попри що пройти і не побачити, просто неможливо – це львівські вуличні музиканти, вважає "Погляд" і вирішив поділитись своєю колекцією фотографій вуличних майстрів.

1. "Кобзар біля Вернісажу". І хоча слухачів було небагато, бо туристичний Львів тільки прокидався, але звуки, що лунали, створювали справжній український колорит.

2. Ті, що грають The Beatles. Для тих, хто є прихильником мелодійного біту мають обов’язково зупинитись біля акустичних гітар та картатих сорочок.

3. На думку "Погляду", саме так мають виглядати справжні поціновувачі психоделічного року. Вони грають так, що люди затамовують подих від подиву, слухають та аплодують. 

4. Пан із гітарою, що співав "Рідна мати моя…". Більше імпровізував, ніж за текстом. Але і в тому щось таки було.

Репортер видання поспілкувалась з музикантом і  почула кільки думок, що все ж доля українців залежить від них самих. Музикант упевнено доводив, що рядки із гімну України необхідно змінити, зокрема "душу й тіло ми положим не за нашу свободу, а за нашу волю". Це, на його думку, концептуально важливо, бо енергетика слів різна.

5. Класичне поєднання: скрипка та гітара. Звучало красиво, професійно та настільки лагідно, що й мале дитя не втрималось: полізло й свої рученята прикладати до мистецтва.

Всі фото: Юлії Соломатіної.

Львів у новинах:

 Якою буде погода на цьому тижні

Невідомий Львів: як річка Полтва зникла з вулиць міста, та стала підземною

На травневі свята до Львова із Запоріжжя пустять додатковий поїзд