СБУ не виключає провокацій у Львові на травневі свята

СБУ не виключає провокацій у Львові на травневі свята

фото:press-centr.com

 

 У Львові  з 1 по 9 травня пройдуть масові заходи, які можуть використати спецслужби агресора для здійснення різних провокацій, повідомляє unian.ua.

"В цей час потрібно проявляти максимальну пильність у повсякденному житті та зберігати морально-психологічну витримку. Не піддаватись на провокативні заклики сумнівних політиків та псевдопатріотів, які прикриваючись національно-патріотичними ідеями прагнуть дестабілізувати ситуацію та створити інформаційний плацдарм для спецслужб Росії”, - зазначили у  прес-службі СБУ.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Львівської міської ради, 1–3 травня у місті буде проходити велика кількість масових і розважальних заходів з нагоди Дня міста, якому цьогоріч виповнюється 759 років.

На даний час інформацією про проведення в місті масових заходів 1 та 9 травня представниками політичних сил – у львівській мерії не володіють.

Як повідомив УНІАН голова Львівської обласної організації Антифашистського комітету України Олександр Калинюк, 1 травня львівські ветерани та антифашисти у Львові проводити мітинг не будуть. Вони обмежаться покладанням квітів до Монументу слави воїнам-визволителям на вулиці Стрийській де у попередні роки 1 травня проходили мітинги лівих сил і ветеранських організацій.

Львів у новинах:

13 травня біля Львівської опери 50 працедавців пропонуватимуть роботу

Туристу на заметку: 10 мест в Карпатах, где стоит побывать [ФОТО] 

На Дні Батяра у Львові кожен зможе отримати батярське посвідчення