Все, що потрібно знати: 8 мобільних додатків, які допоможуть у Львові

Все, що потрібно знати: 8 мобільних додатків, які допоможуть у Львові

Фото: 123rf.com

Львів вже багато років є справжньою туристичною Меккою. Сюди їдуть відпочивати не тільки українці, а й люди з усього світу. Vgorode вирішив дізнатись, які мобільні додатки можуть допомогти туристові у Львові. 

Окрім всім відомих додатків Google Maps, Foursquare, TripAdvisor, які корисні у будь-якому місті, є і такі, що можуть суттєво допомогти саме у Львові. Завдяки ним ваш смартфон перетвориться на справжнього гіда, а ви будете себе відчувати майже місцевим.


LvivPlaces - туристичний путівник

LvivPlaces - це туристичний путівник по українському місту Львів з великою базою пам'яток, ресторанів, кафе.
Цей довідник створений мешканцями міста, які особисто вибирали матеріали для програми на основі нашого досвіду та знання міста.
Всі дані в програмі трьома мовами: українською, російською та англійською.

Встановити: iTunes (iOS), Play Market (Android)


TravelPlaces Lviv

Мобільний гід по Львову створений при співпраці міської адміністрації Львова і компанії Ideas World. Додаток має в своїй базі даних вичерпний перелік цікавих місць міста. Можна вибрати вподобаний об'єкт зі списку, прочитати про нього докладну інформацію, сформувати маршрут до цього місця на автомобілі чи громадським транспортом.

Встановити: Play Market (Android)


Львів Гід-путівник

Гід-путівник Lviv2Go створений спеціально для тих, хто прагне відкрити для себе Львів як новий привабливий напрямок для туризму, і покликаний стати ідеальним помічником для мандрівників, які планують поїздку в це дивовижне місто. Він містить найповнішу інформацію про Львів

Встановити: iTunes (iOS)


Mobile Guide


Mobile Guide для iPhone & Android - універсальний мобільний довідник для миттєвого пошуку інформації про всі підприємства, організації та місця відпочинку Львова.
Буквально в кілька кліків Ви отримаєте вичерпну інформацію про необхідні установи і підприємства: кінотеатри, ресторани, піцерії і кафе, автосервіси, аптеки і лікувальні установи, клуби і про багато іншого.

Встановити: iTunes (iOS), Play Market (Android)


Афіша Львова

Афіша Львова - програма, яка надає Вам інформацію про цікаві події, які відбуватимуться у місті Лева, і інформацію про заклади, що розташовані на території міста.

Встановити: Play Market (Android)


Lviv Router

Програма для пошуку маршрутів громадського транспорту у Львові. Буде корисна як для туристів, так і мешканців міста. Щоб отримати список маршрутів, достатньо ввести адресу відправлення та адресу призначення. Програма самостійно підбере доступні маршрути (прямі чи з пересадками) та відсортує список в порядку їх оптимальності. Підтримується пошук по назвах важливих об'єктів міста (Вокзал, Арена Львів, Ашан, ЦУМ). Також програма допоможе знайти маршрути, що пролягають поблизу на суміжних вулицях.
Для роботи програми НЕ потрібен доступ до Інтернету.

Встановити: iTunes (iOS), Play Market (Android)


БанкоМап Україна 

Програма, що допоможе знайти "свій" банкомат. Ця програма знає майже усі банкомати усіх мереж банків, може фільтрувати банкомати по мережам (Радіус, Атмофсера и т.п.). Працює на ураїнській, російській та англійській мовах.

Встановити: iTunes (iOS)


Банкомати України

Список адрес банкоматів і філій українських банків. Є можливість відобразити всі адреси на карті і показати банкомати біля вас. На даний момент доступні банкомати та філії для всіх обласних центрів (крім Луганська, Донецька та Крим АР). Всього 51 банк з 12652 банкоматами і філіями.

Встановити: Play Market (Android)