Суші у Львові: де замовити, скільки чекати та що привезуть

Суші у Львові: де замовити, скільки чекати та що привезуть

Фото: tumblr.com

За останні кілька років Україна пережила справжній бум захоплення японською кухнею. Звісно, це не оминуло і консервативний та патріотичний Львів. Наразі в місті значно легше замовити додому суші, ніж, скажемо, вареники.

У Львові дуже багато місць, де можна спробувати різноманітні кулінарні витвори з японської кухні, а також де можна їх замовити додому чи в офіс. Правда, іноді замовлення ролів більше схоже на лотерею. 

Vgorode вирішив дослідити це питання та дізнатись, де мешканці та гості Львова можуть замовити собі справжні японські роли, скільки це коштуватиме та через скільки замовлення привезуть.   


Sushi Do

Відкриває огляд Sushi Do, загадкова компанія з адресою "Львів, Центральна частина міста". Судячи з постійно зайнятих телефонів - замовляють суші тут часто. Меню досить велике, та може похвалитись найдорожчими з усього огляду наборами суші. Так, найдешевший набір коштуватиме 200 грн., а найдорожчий "Party-набір" усі 700 грн.  Вартість окремих ролів більш доступна і складає від 20 до 95 грн. за один рол. 

З цікавого: Sushi Do може порадувати гурманів цікавим блюдом під назвою "Лаваш-рол", який буває з копченою куркою, лососем чи вугрем. 

Також за додаткову порцію васабі з вас попросять 4 грн. 

Час роботи: з 10:00 до 22:00

Вартість доставки: безкоштовно (мінімальне замовлення – 99 грн.)

Швидкість доставки: від 60 до 90 хвилин


Сушия

Сушия - це мережа закладів японської кухні з 42 ресторанами по Україні. Сервіс по всій країні стабільно гарний. Наприклад, доставку обіцяють зробити усього за 60 хвилин, якщо не встигають - кожна хвилина запізнення дає знижку на 1 грн. Також приємно, що у Сушия є мобільні додатки, з яких зручно робити замовлення. 

Вартість суші-сетів також приємно дивує: від 114 до 261 гривні. А от окремі роли не відрізняються ціною від  більшості закладів та коштують від 18 до 95 гривень. 

Додаткові порції васабі та імбиру коштують по 1 грн. 

Час роботи: з 12:00 до 22:00

Вартість доставки:  безкоштовно (мінімальне замовлення – 100 грн.)

Швидкість доставки:  60 хвилин 


Кіото

Кіото - це невеликий сервіс із замовлення страв японської кухні, що працює тільки у Львові. Від інших відрізняється трохи заплутаними умовами доставки та мінімальної вартості замовлення залежно від районів міста. 

Меню невелике, більшість позицій займають роли у наборах та окремо. А от поласувати різноманітними салатами не вийде, у меню він один - "Хіяші Вакаме + Горіховий соус".

Суші-сети коштують у діапазоні від 140 до 400 гривень, а окремі роли від 16 до 85 гривень. Варто відзначити, що рол з огірком тут найдешевший з усіх досліджених місць, саме він коштує 16 грн. 

За додаткові порції васабі просять 3 грн., імбиру - 5 грн., а соєвий соус коштує аж 10 грн.

Обережно, якщо ви живете не у Сихівському чи Шевченківському районах: вартість мінімального замовлення для безкоштовної доставки може сягати 250 гривень,  або доведеться заплатити до 35 гривень за доставку. 

Час роботи: з 10:00 до 21:45

Вартість доставки:  від 15 до  35 грн (безкоштовно при мінімальному замовленні, залежно від району 80 - 250 грн)

Швидкість доставки: до 90 хвилин, залежно від району.


Панда Суші

Ще одна виключно львівська команда, що готує та доставляє страви японської кухні. Швидше за все можна отримати замовлення від Панда Суші, якщо ви живете на Сихові, туди доставляють у межах 45 хвилин, а вартість мінімального замовлення сягає усього 100 гривень. Менш за все пощастило мешканцям Шевченківського району - мінімальне замовлення розміром 250 гривень та до 90 хвилин очікування на їжу.

Меню можна назвати стандартним як за наповненням так і за вартістю. За набори доведеться викласти від 115 до 450 гривень, а за окремі роли від 39 до 83 гривень. Сайт Панда Суші запевнює, що "Роли з такою ж вагою, як в суші-барах. Середня вага - 211 г, середня ціна - 58 грн". 

Також є так зване "преміум-меню". Це ті ж страви, але більші на 20-40% від звичайних. Коштують, відповідно, також дорожче.

Додатково замовити васабі можна за 4 грн., імбир - 6 грн., а тримачі для навчальних паличок усього по 1 грн.

Час роботи: з 10:00 до 21:30

Вартість доставки:  безкоштовна при мінімальному замовленні (від 100 до 250 грн).

Швидкість доставки: від 45 до 90 хвилин


ЯпонаХата

Ще один мережевий заклад у нашому огляді. ЯпонаХата зараз працює у 5 містах України. Це єдине місце у нашому огляді, де можна замовляти їжу цілодобово.

Меню закладу, мабуть, найширше з усіх представлених, бо включає у себе не тільки суші та роли, а й такі дивні страви, як парові бургери з макреллю, вершково-гарбузовий суп та солодкі роли.

Цінова політика не відрізняється чимось особливим. Найдешевший набір ролів обійдеться у 99 гривень, а найдорожчий у 300. Роли, якщо їх замовляти окремо, коштують від 20 до 79 гривень.

ЯпонаХата також єдиний заклад у огляді, у якому можна розрахуватись за замовлені суші карткою через термінал, що привозить з собою кур'єр. 

Час роботи: цілодобово

Вартість доставки:  безкоштовно  (мінімальне замовлення - 100 грн) 

Швидкість доставки:  від 60 до 90 хвилин

 


Орігамі

Також не мережевий заклад, який пропонує різноманітні види суші та супутніх страв.

Орігамі - це гарний сайт, досить приємні люди, що приймають замовлення, та середні ціни на їжу. Найдешевший набір включає в себе 4 роли та коштує 139 гривень, найдорожчий складається з 9 ролів та "потягне" на 479 гривень.

Окрім суші у меню є різноманітні десерти, три види місо-супу, один салат та рисові чипси, для поціновувачів.

Замовлення приймають досить довго - до 23:00, що добре для тих, хто любить поїсти вночі. 

Час роботи: з 11:00 до 23:00

Вартість доставки:   безкоштована  (мінімальне замовлення 99 грн; на Рясне, Рясне-2 та за місто - 250грн.)

Швидкість доставки:  від 60 до 90 хвилин


Маки

Фото: pinterest.com

Фото: pinterest.com

Демократичний суші-бар від Холдингу Емоцій "!FEST". Хоча заклад, що знаходиться на вул. Дорошенка, 27,  і працює до 24:00, доставка здійснюється лише до 22:00.

У Маках можна знайти найдешевші набори ролів - від 91 до 311 гривень. Окремі роли також коштують досить приємно - від 31 до 64 гривень. Окрім суші заклад може запропонувати велику кількість різноманітних страв східної кухні. Також у меню доставки є фірмове для цього холдингу пиво "Зеник" та особливий напій "Бодрячок" та сирники з пекарні "Львівські пляцки".

Цей заклад обіцяє найшвидшу доставку центром міста, усього за 40 хвилин. Тому якщо вам кортить поїсти - це один з кращих варіантів. 

Час роботи: з 10:00 до 22:00

Вартість доставки:  безкоштовно  (мінімальне замовлення - 100 грн.) 

Швидкість доставки:  від 40 до 90 хвилин