Диван зачекає: куди піти у Львові цього тижня

Диван зачекає: куди піти у Львові цього тижня

Куди піти у Львові: афіша подій.

Цього тижня у Львові безперечно є куди піти. Концерти, вечірки, гумористичні шоу та вистави — все це уже є в афіші Львова. Однак VG Львів традиційно зробив підбірку найяскравіших подій. Дивись куди піти у Львові цього тижня (з 29 жовтня по 4 листопада 2018).


Спектакль "Жізель" 

"Жізель" — спектакль, який став символом романтичного балету XIX століття, який з роками не втрачає чарівності. Юна Жизель дізнається про зраду коханого, від горя втрачає розум і вмирає. Вона стає однією з Віліс — наречених, які померли до весілля. Опівночі віліси приходять в світ людей, і чоловік, який опинився поруч у пізню годину, стає їх жертвою — примари змушують його танцювати, поки не настане смерть. Однак любов Жізелі до Альберта така сильна, що вона рятує коханого від смертельного танцю.

Коли: 31 жовтня, 18:00

Де: Львівський національний академічний театр опери та балету

Вартість: 300 грн


Вистава "За двома зайцями"

Відома з дитинства історія розповідає про залицяння цирульника Свирида Голохвастова до заможної Проні Прокопівни та до її гарної, проте бідної сестри, Галі. Спочатку Голохвастову здається, що він зможе одружитися з багатою Пронею, тато якої має крамницю, і одночасно закохати у себе Галю. Мати Галини також не проти такого шлюбу, адже їй здається, що Свирид Петрович багатий наречений. Однак у самого Свирида інші плани. Його цирульню можуть закрити за борги і саме тому він хоче взяти шлюб з Пронькою.

Коли: 31 жовтня, 18:00

Де: Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької

Вартість: 40-200 грн


Вистава "Марія Заньковецька"

Вистава "Марія Заньковецька" стала своєрідною творчою візитівкою заньківчан на багато років. Здавалося з примітивно біографічної п’єси неможливо зробити цікаву виставу. Виявилось можна! У сценографії Мирона Кипріяна оживала атмосфера тих часів…

Коли: 02 листопада, 18:00

Де: Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької

Вартість: 40-150 грн


Балет "Правда під маскою": "Пульчинелла", "Весна священна"

Балет "Пульчинелла" створений Стравінським на замовлення Сергія Дягілєва, який шукав свіжого сюжету для вистави на свої балетні сезони в Парижі. В Італії він натрапив на оповідь про Пульчинеллу – персонажа з традиційної італійської комедії дель арте. В основі сюжету – походеньки Пульчинелли, який закоханий у Пампінеллу, як і його друг Флоріндо – в красуню Пруденцу та Клов’єлло – в Розетту. Молоді люди ревнують, сваряться, миряться, однак все в них завершується щасливо. "Правда під маскою" два кардинально різні балети Стравінського постануть у цілісній єдності через модерну пластику італійського хореографа Марчелло Алджері. "Весна священна" містить оригінальні музичні знахідки – у сфері ритму, оркестрування та опрацювання фольклорних мелодій, що значно випереджували свій час і прославили Стравінського спочатку у колі митців-послідовників.

Коли: 02 листопада, 18:00

Де: Львівський національний академічний театр опери та балету

Вартість: 50-600 грн


Опера "Набукко"

Постановка Набукко — це опера самого Верді на лібрето від Солера, два класика італійської драматургії в одному творі. Історія має під собою біблійну основу, а Набукко, це італійський варіант вимови імені царя Новуходоносора Другого, великого і широковідомого царя Єрусалиму. Цілих вісім голосів від меццо-сопрано до баса сплітаються в своєму звучанні в найдавнішу історію.

Коли: 03 листопада, 18:00

Де: Львівський національний академічний театр опери та балету

Вартість: 50-700 грн


Концерт рок-гурту "СКАЙ"

"СКАЙ" представить программу, що включатиме як відомі хіти, так і зовсім нові пісні гурту. Ці тернопільські хлопці на чолі з лідером та вокалістом гурту Олегом Собчуком починали свій шлях ще у 2001 році. Проте і досі вони залишаються одним з найактуальніших українських гуртів, які продовжують привертати увагу слухачів.

Коли: 03 листопада, 19:00

Де: Нічний клуб "Picasso"

Вартість: 350 грн


Балет "Білосніжка та семеро гномів"

Старовинна чарівна казка братів Грімм звучить особливо проникливо в хореографії балетмейстера Ігора Храмова. Знайомий з дитинства сюжет про юну красуню Білосніжку, дочку Короля, яку пихата чаклунка мачуха виганяє з дому, стає історією про дружбу і вірність. Добре серце Білосніжки, її лагідний характер і чуйність допомагають їй вижити в дрімучому лісі. Забавні лісові Гноми щиро полюбили дівчинку і прихистили у себе. І ніякі чари і підступи не переможуть Любов.

Коли: 04 листопада, 12:00

Де: Львівський національний академічний театр опери та балету

Вартість: 40-300 грн


Вистава "Поліанна"

Ця історія стала класикою англо-американської дитячої літератури. В основі сюжету життя звичайної дівчинки, сироти, яку через "почуття обов’язку" взяла до себе сувора тітка. Полліанна має незвичайний дар — бачити у всіх життєвих ситуаціях позитив та жити своєю "грою у радість". Добротою, щирістю, чистотою думок та дій вона змінює життя всього міста, навчивши багатьох людей простого шляху до щастя: "Завжди радіти".

Коли: 04 листопада, 12:00

Де: Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької

Вартість: 50-60 грн


Опера "Севільський Цирульник"

"Севільський цирульник" Россіні — одна з кращих комічних опер з цікавою і захоплюючою історією. В основі лібрето запозичена у драматурга-сатирика Бомарше історія про графа Альмавіву і винахідливого цирульника Фігаро, який допомагає своєму патрону одружитися на чарівній Розіні всупереч підступам її сластолюбного опікуна.

Коли: 04 листопада, 18:00

Де: Львівський національний академічний театр опери та балету

Вартість: 50-600 грн


Вечірка Stand Up Клуб

 

Найкращі коміки країни збурцться для того, щоб організувати для вас вечір не просто гумору, а жартів, які засновані на реальних подіях. Особисті переживання коміків, смішні життєві ситуації і просто інтелігентне почуття гумору об'єднаються в одному концерті.

Коли: 01 листопада, 19:00

Де: Нічний клуб Малевич \ Malevich Night Club

Вартість: 120-420 грн


Шоу "New comedy UA"

"Comedy Show UA" - популярний в Україні гумористичний проект, попередником і зразком якого стало відоме телешоу "Comedy Club". У складі учасників "Comedy Show" - впізнавані і популярні резиденти таких гумористичних телепроектів, як "Comedy Club", "КВН", "Бійцівський клуб", "Розсміши коміка", "Убойная лига", "Бігуді Шоу", "Понаїхало", "Дві смужки", "Сміх без правил", "Комік на мільйон", "Ліга сміху" 

Коли: 4 листопада, 19:00

Де: Культурно-освітній центр ім. О. Довженка

Вартість: від 100 до 390 грн.

ДИВИСЬ ЩЕ:

Макове молоко, бензинівка і "Оргазм": ТОП-5 дивних напоїв у пабах і ресторанах Львова

Стрибай у казан: де в Карпатах покупатися у чані

Дивись українське: сім найочікуваніших серіалів осені

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Підписуйтеся на нас в Іnstagram