Вихідні у Львові: гід найкращими подіями цього вікенду (2-4 листопада)

Вихідні у Львові: гід найкращими подіями цього вікенду (2-4 листопада)

Куди піти у Львові цього вікенду (2-4 листопада)

У Львові на вихідних завжди є безліч цікавих подій. Концерти, вечірки, гумористичні шоу та вистави — все це уже є в афіші Львова. Однак VG Львів традиційно зробив підбірку найяскравіших подій. Дивись куди піти у Львові цього тижня (з 2 по 4 листопада 2018).


Вистава "Марія Заньковецька"

Вистава "Марія Заньковецька" стала своєрідною творчою візитівкою заньківчан на багато років. Здавалося з примітивно біографічної п’єси неможливо зробити цікаву виставу. Виявилось можна! У сценографії Мирона Кипріяна оживала атмосфера тих часів…

Коли: 02 листопада, 18:00

Де: Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької

Вартість: 40-150 грн


Балет "Правда під маскою": "Пульчинелла", "Весна священна"

Балет "Пульчинелла" створений Стравінським на замовлення Сергія Дягілєва, який шукав свіжого сюжету для вистави на свої балетні сезони в Парижі. В Італії він натрапив на оповідь про Пульчинеллу – персонажа з традиційної італійської комедії дель арте. В основі сюжету – походеньки Пульчинелли, який закоханий у Пампінеллу, як і його друг Флоріндо – в красуню Пруденцу та Клов’єлло – в Розетту. Молоді люди ревнують, сваряться, миряться, однак все в них завершується щасливо. "Правда під маскою" два кардинально різні балети Стравінського постануть у цілісній єдності через модерну пластику італійського хореографа Марчелло Алджері. "Весна священна" містить оригінальні музичні знахідки – у сфері ритму, оркестрування та опрацювання фольклорних мелодій, що значно випереджували свій час і прославили Стравінського спочатку у колі митців-послідовників.

Коли: 02 листопада, 18:00

Де: Львівський національний академічний театр опери та балету

Вартість: 50-600 грн


Опера "Набукко"

Постановка Набукко — це опера самого Верді на лібрето від Солера, два класика італійської драматургії в одному творі. Історія має під собою біблійну основу, а Набукко, це італійський варіант вимови імені царя Новуходоносора Другого, великого і широковідомого царя Єрусалиму. Цілих вісім голосів від меццо-сопрано до баса сплітаються в своєму звучанні в найдавнішу історію.

Коли: 03 листопада, 18:00

Де: Львівський національний академічний театр опери та балету

Вартість: 50-700 грн


Концерт рок-гурту "СКАЙ"

"СКАЙ" представить программу, що включатиме як відомі хіти, так і зовсім нові пісні гурту. Ці тернопільські хлопці на чолі з лідером та вокалістом гурту Олегом Собчуком починали свій шлях ще у 2001 році. Проте і досі вони залишаються одним з найактуальніших українських гуртів, які продовжують привертати увагу слухачів.

Коли: 03 листопада, 19:00

Де: Нічний клуб "Picasso"

Вартість: 350 грн


Показ фільму “Сільвана” та дискусія

Своїми безкомпромісними текстами проти всіх форм пригноблення шведська реперка Сільвана Імам взяла Скандинавію штурмом. Вона використовує свій гострий, як бритва, язик, щоб направити увагу на соціальні рухи, що відбуваються в сучасному суспільстві, а по ходу справи служить голосом покоління. Цей фільм простежує життя Сільвани від андеґраундної артистки до ікони, спостерігає, як вона здобуває кілька важливих нагород і будує майже легендарні стосунки з шведською поп-співачкою Беатріс Алі. Однак після лише одного року в центрі уваги все раптово припиняється. Сільвана ламається під тиском, втомившись від наслідків ярлика “сильної жінки”. Вона вирішує показувати нові сторони себе, “бо супергероїв не існує, є лише люди”.

Після фільму відбудеться дискусія на тему: "Реп як зброя проти гомофобії та расизму".

Коли: 3 листопада, 19:00

Де: Музей "Територія Терору"

Вартість: від 50 грн.


Показ фільму Рут Казерер “Ґведолін”

Ґвендолін шістдесят з чимось років, вона важить заледве 52 кілограмів і має три світові титули з важкої атлетики. Ця антропологиня на пенсії бореться з раком слинної залози, тому їй справді варто було б відступитися й перепочити, але Ґвендолін навіть не думає про це. Вона тренується, щоб знову стати чемпіонкою світу. Заручившись підтримкою свого відданого тренера Пата, свого молодшого на двадцять років чоловіка Чарлі родом з Кот-д'Івуару та свого сина Йозефа, вона починає боротьбу проти фізичних та особистих обмежень.

Коли: 4 листопада, 19:00

Де: Львівський кіноцентр Lviv Film Center

Вартість: від 50 грн.


Балет "Білосніжка та семеро гномів"

Старовинна чарівна казка братів Грімм звучить особливо проникливо в хореографії балетмейстера Ігора Храмова. Знайомий з дитинства сюжет про юну красуню Білосніжку, дочку Короля, яку пихата чаклунка мачуха виганяє з дому, стає історією про дружбу і вірність. Добре серце Білосніжки, її лагідний характер і чуйність допомагають їй вижити в дрімучому лісі. Забавні лісові Гноми щиро полюбили дівчинку і прихистили у себе. І ніякі чари і підступи не переможуть Любов.

Коли: 04 листопада, 12:00

Де: Львівський національний академічний театр опери та балету

Вартість: 40-300 грн


Вистава "Поліанна"

Ця історія стала класикою англо-американської дитячої літератури. В основі сюжету життя звичайної дівчинки, сироти, яку через "почуття обов’язку" взяла до себе сувора тітка. Полліанна має незвичайний дар — бачити у всіх життєвих ситуаціях позитив та жити своєю "грою у радість". Добротою, щирістю, чистотою думок та дій вона змінює життя всього міста, навчивши багатьох людей простого шляху до щастя: "Завжди радіти".

Коли: 04 листопада, 12:00

Де: Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької

Вартість: 50-60 грн


Опера "Севільський Цирульник"

"Севільський цирульник" Россіні — одна з кращих комічних опер з цікавою і захоплюючою історією. В основі лібрето запозичена у драматурга-сатирика Бомарше історія про графа Альмавіву і винахідливого цирульника Фігаро, який допомагає своєму патрону одружитися на чарівній Розіні всупереч підступам її сластолюбного опікуна.

Коли: 04 листопада, 18:00

Де: Львівський національний академічний театр опери та балету

Вартість: 50-600 грн


Шоу "New comedy UA"

"Comedy Show UA" - популярний в Україні гумористичний проект, попередником і зразком якого стало відоме телешоу "Comedy Club". У складі учасників "Comedy Show" - впізнавані і популярні резиденти таких гумористичних телепроектів, як "Comedy Club", "КВН", "Бійцівський клуб", "Розсміши коміка", "Убойная лига", "Бігуді Шоу", "Понаїхало", "Дві смужки", "Сміх без правил", "Комік на мільйон", "Ліга сміху" 

Коли: 4 листопада, 19:00

Де: Культурно-освітній центр ім. О. Довженка

Вартість: від 100 до 390 грн.

ДИВИСЬ ЩЕ:

Макове молоко, бензинівка і "Оргазм": ТОП-5 дивних напоїв у пабах і ресторанах Львова

Стрибай у казан: де в Карпатах покупатися у чані

Дивись українське: сім найочікуваніших серіалів осені

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Підписуйтеся на нас в Іnstagram