Не сиди вдома: куди піти у Львові цього тижня (5-11 листопада)

Не сиди вдома: куди піти у Львові цього тижня (5-11 листопада)

Куди піти у Львові: афіша подій

Цього тижня у Львові відбудеться багато подій, які не можна проґавити. Львів'яни та гості міста мають можливість відвідати театральні вистави, опери, концерти, гумористичні шоу та унікальні фестивалі, яких не побачиш в інших містах. Усі події завжди зібрані в афіші Львова. Однак VG Львів традиційно зібрав "найсоковитіші" заходи.


Ляпис 98

Свого часу білоруський гурт "Ляпис Трубицкой" став цілою епохою. За час свого існування ляпіси випустили 13 альбомів, доки у 2014 році лідер гурту Сергій Міхайлок не заявив про припинення діяльності гурту. Однак історія простакуватих романтиків не померла, а залишилася у новому форматі гурту "Ляпіс-98", учасники якого залюбки виконують старі хіти 90-хх і 2000-х років.

Коли: 08 листопада 2018, 19:00

Де: Клуб "Малевич"

Вартість: 399 грн


Концерт Романа Скорпіона

Співак, композитор, ведучий, автор пісень — Роман Скорпіон народився у Львові. Ще в підлітковому віці співав у церковному хорі. Закінчив музичну школу по класу акордеон. У 2014 році написав пісню "Поцілунок", яка вже встигла сподобатися слухачам не тільки в Україні, але і в Білорусі, Азербайджані та інших країнах. Наразі Роман Скорпіон закінчує роботу над першим студійним україномовним альбомом. Він є автором текстів і музики всіх пісень, що входять до альбому.

Коли: 08 листопада 2018, 19:00

Де: Львівський Цирк

Вартість: 150-350 грн


Вечір лідера гурту "Плач Єремії" Тараса Чубая

Вечір лідера гурту "Плач Єремії" Тараса Чубая буде присвячений 70-річчу батька музиканта, видатному українському поетові Грицьку Чубаю. Саме на слова поетичного циклу "Сповідь та Світло", Тарас Чубай записав у 2003 році платівку під такою самою назвою. Присвячені ці рядки буди мамі музиканта — Галині Чубай. На честь ювілею пісні сина на верші батька знову лунатимуть у Львівській опері як ода неперервності любові та незламності духу.

Коли: 10 листопада 17:00 та 19:00

Де: Львівський національний академічний театр опери та балету

Варітсть: 200-950 грн


Концерт "Рокаш"

Свій стиль називають "Subkarpathian rock" (підкарпатський рок) за історичною назвою території Підкарпатська Русь, звідки походить гурт. Більшість пісень гурту — закарпатським говором, самі музиканти називають його "русинська бесіда". На початку творчих пошуків були також пісні літературною українською, англійською та французькою мовами, але з 2011 року вони не входять до концертного репертуару гурту.

 Коли: 10 листопада 2018, 19:00

Де: Нічний клуб "Picasso"

Вартість: 300 грн


Піккардійська Терція

Свого часу гурт "Піккардійська Терція" здійснив цілу революцію на терені українського музичного простору. Колектив, що акапельно виконував класичні музичні твори, обробки народних пісень та авторські композиції, був висунутий на здобуття премії "Золота Жар-Птиця" у номінації "Кращий поп-гурт". 

Коли: 11 листопада, 17:00 та 19:00

Де: Львівський національний академічний театр опери та балету

Вартість: 200-950 грн


Віктор Павлік. Pavlik OverDrive

Більшу частину свого життя Віктор Павлік провів на сцені. З ним закохувались, освідчувались, мріяли, відправляли у мандрівки коханих, виконували свій перший подружній вальс ціле покоління.

Коли: 11 листопада 2018, 19:00

Де: Центр Довженка

Вартість: 150-320 грн


Небилиці про Івана, знайдені в мальованій скрині з написами

Це історія про мандрівного філософа, яка була написана в останні роки життя Івана Миколайчука. Розповідь про людину, яка нічого не шукаючи, зуміла знайти відповіді на одвічні запитання і розтлумачити правди та кривди життя. На глядача чекатиме колоритний карпатський світ зі своїми премудростями та духами, кумедними ситуаціями та гіркою правдою, яка викликає веселий сміх замість суму.

Коли: 06 листопада 2018, 18:00

Де: Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької

Вартість: 40-150 грн


Вистава "Ханума"

Немолода, та дуже приваблива сваха Ханума у розквіті сил шукає наречену для збіднілого князя. Проте у неї з’являється суперниця Кабато, яка всіляко намагається їй перешкодити.
Цю виставу сміливо можна назвати гімном народній винахідливості та душевній щедрості. Грузинський колорит з чудовою музикою та жартами припаде до смаку усім.

Коли: 08 листопада 2018, 18:00

Де: Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької

Вартість: 40-150 грн


Вечір одноактних балетів

Вечір одноактних балетів включає в себе три балетні мініатюри:

Гран па з балету “Пахіта”

Форма розгорнутої танцювальної сцени – Гран-па – відповідає загальному канону хореографічних структур класичного спектаклю: антре, адажіо, варіації, кода. Бравурністю і синхронністю відзначені парадні виходи кордебалету і солісток. Потім слідують жіночі варіації солісток.

“Кармен-сюїта”

У центрі балету – трагічна доля циганки Кармен і покохавшого її солдата Хозе, якого Кармен залишає заради молодого Тореро. Взаємовідносини героїв і загибель Кармен від руки Хозе зумовлені Фатумом.

“Ніч вальпургії” 

На сцені оживають сюжети. Вином і пристрастю сп’янілі Вакх і Вакханка, навколо безтурботно граються сатири, їхні танці сповнені чуттєвості. Буйство природи і пристрастей уособлює Фавн, на чарівні звуки його флейти злітаються німфи. На відміну від інших персонажів вони символізують любов духовну, цнотливу.

Коли: 08 листопада 2018, 18:00

Де: Львівський національний академічний театр опери та балету

Вартість: 50-400 грн


Вистава "Наталка Полтавка"

За однойменною п'єсою Івана Котляревського.

Диригент-постановник — заслужений діяч мистецтв України Михайло Дутчак.

Режисер-постановник — Володимир Дубровський.

Художник-постановник — народний художник України Михайло Риндзак.

Диригент — Ірина Стасишин.

Коли: 09 листопада 2018, 18:00

Де: Львівський національний академічний театр опери та балету

Вартість: 100-400 грн


Вистава "Ревізор"

Хлестаков нашого часу, що своєю появою розбурхує вади сонного містечка та демонструє різні прояви слабкості людської істоти. Діапазон можливої його яви величезний — шахрай, дурник, мудрець, мисливець, здобич, пророк і, навіть, месія. Хлестаков може бути і персонажем стихійної природи, який пристрасно вживається у кожного разу нову, щойно придуману ним небилицю, заманюючи у вир гри глядача.

Коли: 09 листопада 2018, 18:00

Де: Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької

Вартість: 40-150 грн


Вистава "Голий король"

Тема влади та її відповідності моральним, етичним, ментальним ідеалам провідна у творі, але привабливість та гострота її глибше: слабкодухість і плазування в душі кожного з тих, кого в п’єсі названо придворними, підданими. Можна скільки завгодно королів вигнати, але тільки коли Генрихів стане більшість — суспільство може сподіватися позитивних змін. Коли: 10 листопада 2018, 18:00

Коли: 10 листопада 2018, 18:00

Де: Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької

Вартість: 40-150 грн


II Фестиваль сучасної бандури у Львові - Lviv Bandur Fest 2018

Фестиваль Lviv Bandur Fest – це музично-освітньо-просвітницький захід, що об’єднує музикантів, які грають на бандурі у різних стилях (етно, рок, класика, джаз, експериментальна музика, естрадна музика), і створює платформу для обміну досвідом та освіти молодих бандуристів.

Коли: 7 листопада - 11 листопада, 19:00

Де: Львів


Концерт Христини Соловій

Христина Соловій – українська співачка, музикант, автор та виконавиця власних пісень, також у репертуарі співачки українські народні, переважно лемківські, пісні в сучасних аранжуваннях.

Більшу частину програми концерту складатиме альбом "Жива вода", продюсером якого став Святослав Вакарчук. Основою платівки стали лемківські пісні, записати їх у такому звучанні було мрією Христини.

Коли: 7 листопада, 19:00

Де: Львівський театр опери та балету ім. С. Крушельницької

Вартість: від 250 до 1 250 грн.


Концерт Валерія Жидкова "Про все"

Кажуть, що в кожному жарті є частка правди. Валерій Жидков впевнений, що і в кожної правді є частка жарту. Його нова сольна програма "Про все" доводить, що з гумором та іронією можна ставитися абсолютно до всього, що нас оточує - від простих життєвих негараздів до глобальних світових проблем.

Коли: 9 листопада, 19:00

Де: Львівський державний цирк

Вартість: від 170 до 520 грн.


Показ фільму Манон Луазо “Мовчазна війна”

Від початку конфлікту в Сирії тисячі жінок постраждали від зґвалтувань, що їх сирійський режим використовує як зброю у війні, коячи злочин проти людства. Жінки, які висловлюються в цьому фільмі, вирішили порушити мовчанку. Їхні свідчення - рідкісні, виняткові і дуже сумні. Вони - голоси невимовних злочинів режиму Башара аль-Асада.

Коли: 10 листопада, 19:00

Де: Музей "Територія Терору"

Варітсть: від 50 грн.

ДИВИСЬ ЩЕ:

Макове молоко, бензинівка і "Оргазм": ТОП-5 дивних напоїв у пабах і ресторанах Львова

Стрибай у казан: де в Карпатах покупатися у чані

Осінь у місті: п'ять атмосферних локацій для прогулянок у Львові

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Підписуйтеся на нас в Іnstagram