Двох львівських патрульних впіймали на хабарі. Фото: facebook.com/ssu.lviv
Співробітники Служби безпеки України викрили схему вимагання хабарів від водіїв за надуманим приводом. До цих дій причетні двоє львівських патрульних, які працювали через «посередника». Читайте всі новини Львова за сьогодні.
«Зловмисники налагодили механізм вимагання хабарів від водіїв. За схемою, патрульні зупиняли автівки для перевірки документів, а згодом створювали ситуації в яких погрожували складанням адміністративного протоколу. Усе це – за надуманим приводом – нібито водій знаходиться в стані алкогольного сп’яніння», - повідомили у пресслужбі Управління СБ України у Львівській області.
Після цього поліцейські одразу ж пропонували вирішити питання за певну «винагороду». До своєї схеми чоловіки залучили посередника – колишнього працівника одного з підрозділів Міністерства внутрішніх справ. Саме через нього жертви передавали транші хабарів.
Правоохоронці затримали посередника «на гарячому» під час отримання чергової частини неправомірної вигоди. Як повідомили у пресслужбі Львівської обласної прокуратури, за таке «залагодження» неіснуючого порушення посередник вимагав 8 тисяч гривень.
У межах відкритого кримінального провадження за ч.3 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Посереднику схеми вже оголосили про підозру у вчиненні злочину.
Наразі тривають слідчі дії для оголошення підозри співробітнику Нацполіції у Львівській області. Також встановлюється причетність до злочину інших посадовців поліції.
Нагадаємо, правоохоронці викрили чотирьох мешканців Львова та Києва, які організували віртуальне казино. У їхніх помешканнях вже провели обшуки, чоловікам загрожує кримінальна відповідальність.