Дістаємо планшети: львівських школярів переводять на дистанційне навчання

Дістаємо планшети: львівських школярів переводять на дистанційне навчання фото

Дістаємо планшети: львівських школярів переводять на дистанційне навчання фото

Події
18 березня 2020 10:26

Львівських школярів переведуть на дистанційну форму навчання. Виконувати завдання учні зможуть у будь-який зручний час, не обов’язково прив’язуватись до шкільних графіків уроків.

Про це повідомила директорка департаменту гуманітарної політики і водночас керівниця міського штабу із прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції у Львові Галина Слічна.

За її словами, методичний центр освіти Львова та управління інформаційних технологій розробляють і наповнюють додатки Google навчальним матеріалом, яким будуть користуватися учні, перебуваючи вдома.

«Ми розпочинаємо уніфіковано-дистанційне навчання для всіх учнів міста Львова», —повідомила Галина Слічна.

Що таке GoogleClassroom

Як розповіла ZAXID.NET начальниця управління освіти Львова Зоряна Довганик, дистанційне навчання запустять на платформі Google Classroom. Це одна з електронних технологій навчання, якою вже користуються деякі школи міста. Тепер на неї переведуть всі навчальні заклади Львова. Всі школи матимуть можливість входу на платформу, для окремого класу створять власну папку. Кожен учень і вчитель отримає власну електронну адресу.

Як це працює

На платформу завантажать всі необхідні навчальні матеріали, відео, презентації. Для вчителів проведуть інструктаж і вебінар, як цим користуватись.

Вчитель зможе додавати файли і виставляти школярам завдання. Учні розв’язуватимуть тести, які вчитель зможе перевірити і оцінити, залишити свій коментар. Для того, щоб перевірити, як учень зрозумів і чи самостійно виконав домашнє завдання, вчитель може попросити його завантажити фото розв’язку задачі. Складніші теми вчитель ще раз зможе пояснити, коли відновлять навчання у школах.

Потрібен лише інтернет і комп’ютер

Така система навчання, пояснює Зоряна Довганик, проста у використанні, для цього потрібно мати доступ до інтернету і планшет або комп’ютер. Виконувати завдання учні зможуть у будь-який зручний час, не обов’язково прив’язуватись до шкільних графіків уроків.

Учням – знання, вчителям – контроль

Як розповіла Зоряна Довганик, у Львові є понад 6 тисяч вчителів. Зараз важко проконтролювати, як відбувається контакт з учнями, чи дають домашні завдання на самостійне опрацювання. А ця система буде своєрідним контролем за роботою вчителя. У майбутньому, коли карантин закінчиться, її можна буде використовувати й надалі як додаткові методи.

Коли запрацює Google Classroom

Управління освіти напрацювало контент і вже передало його в ІТ для того, щоб вони його заливали на платформу. Для шкіл створюються аккаунти і доступи. Планується, що з понеділка, 23 березня, дистанційна система навчання повноцінно запрацює.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах