вул. Чернеча Гора, 1
+38 (032) 271-21-04
100 - 250 грн.
28 грудня Вашківецька Маланка приїде до Львівського скансену.
Вашківецька Маланка або Переберія — традиційне карнавальне дійство, яке відбувається у м. Вашківцях Вижницького району Чернівецької області.
Цього дня львів’яни та гості міста зможуть побачити наживо яскраву, гучну й водночас автентичну Буковинську Маланку — з масками, музиками, піснями та жартами.
Програма заходів:
14:00 – Презентація Буковинської Маланки зі села Вашківці
Локація: Інформаційно-освітній центр Львівського скансену
Ви почуєте про особливості вашківецької традиції: сценарій і героїв Маланки, побачите маланкарські костюми з експозиції Музею Вашківецької Маланки та дізнаєтесь про техніки виготовлення масок.
15:30 – Маланкарське дійство
Локація: На кількох музейних садибах та спільнодійство біля стодоли з села Либохора
Гаєм ходитиме правдива Вашківецька Маланка — у костюмах і масках, з піснями, музиками та збитками.
Локація: Львівський скансен (Музей народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького, вул. Чернеча Гора, 1)
Квитки:
Звичайний (для глядачів): 250 грн.
Діти шкільного віку та студенти: 100 грн.
Квитки для учасників у маланкарському образі (костюм + маска) – 150 грн. (оплата на касі в день події).
Вхід безкоштовний за наявності підтверджуючих документів для: ветеранів та діючих військових ЗСУ, людей з інвалідністю І групи.