Літній органний концерт

Літній органний концерт - фото: facebook.com/LvivOrgan

вул. Бандери, 8

26 червня 2025, 19:00 - 20:00

+38 (032) 255-40-55

100 - 250 грн.

На сцені Львівського органного залу виступатимуть відома одеська органістка Ольга Єфремова та її студенти з Одеської національної музичної академії імені Антоніни Нежданової, де звучатиме музика Баха і українських композиторів. 

Програма концерту об’єднує музику Йоганна Себастьяна Баха, яка залишається основою органного мистецтва, та твори сучасних українських композиторів, що звучать тут і зараз. Це можливість почути, як класика знаходить своє місце у сучасності, а молодь додає до неї власне прочитання. 

"Особливо цінним стає цей концерт в умовах повномасштабної війни росії проти України, коли Одеса потерпає від ворожих обстрілів. Приходьте підтримати молодих митців – запрошуємо на вечір розмаїття органних інтерпретацій!", - кажуть організатори.

 

Последние новости