До Львова продовжують прибувати туристи і туристки з Саудівської Аравії. Окрім прохолодного клімату і частих львівських дощів, від яких вони у захваті, також іноземних гостей дуже приваблюють львівські парки і сквери. Архітектура вабить саудитів і саудиток трохи менше, хоча у центрі міста Лева завжди дуже багато іноземців.
Львівське літо з його майже щоденними зливами й температурою повітря, яка нечасто сягає вище 25 градусів, – ідеальна пора року для подорожей гостей із Саудівської Аравії, які щоденно літаком прибувають до Львова (або ж до Києва, а зі столиці до міста Лева – автобусом). У цей же час на їхній батьківщині стовпчики термометрів сягають 50 градусів вище нуля, тож в Україні іноземним туристам дуже комфортно. Львівський дощ – це для них найжаданіша атракція, якій вони радіють, як діти.
За словами туроператорів, Львову нині катастрофічно бракує екскурсоводів, які знають арабську мову. А ще – халяльного м'яса (спеціальний стандарт для м’яса, який передбачає одразу кілька вимог – від забою до реалізації) та готельних номерів із біде. Саудити, заможні й дуже вибагливі, як правило, бронюють номера у п'ятизіркових готелях і вимагають максимального комфорту.
Гостям із Саудівської Аравії подобається архітектура Львова, але вони готові пожертвувати нею заради дня, проведеного у парку. До того ж, саудити й саудитки дуже не люблять ходити пішки, а більшість львівських екскурсій – піші. Тож рятує хіба "Чудо поїзд".
Втім, попри любов до української природи, туристи з Саудівської Аравії не проти погуляти вечірньою площею Ринок, Староєврейською, Краківською, Сербською, Вірменською, послухати вуличних музикантів, не проти піти на ринок і поторгуватися з продавцями, чи посидіти у котрійсь із затишних львівських кав'ярень.