Новий майданчик "Лис Микита" у парку Франка у Львові викликав фурор серед дітлахів — фото та відео

Новий майданчик "Лис Микита" у парку Франка у Львові викликав фурор серед дітлахів — фото та відео. || Фото: facebook.com/LubomyrZubach

Новий дитячий майданчик "Лис Микита", створений за мотивами найвідомішого дитячого твору Івана Франка, відкриють у Львові на початку травня. Там вже змонтовані основні елементи майданчика: гірки, вежі, лазанки, балансири та навіть лавки. Залишились встановити фігури головних героїв казки, інформаційні таблички та додаткову сітку-захист. Втім, навіть без усього цього він уже викликав фурор серед дітлахів. 

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Як повідомив заступник міського голови Львова з містобудування Любомир Зубач, усі конструкції виготовлені з дерева, їх створив німецький виробник Матіас Гьопфнер, який спеціалізується на виробництві дитячих майданчиків з натурального дерева. 

Роботу профінансував приватний підприємець, тож бюджету міста це нічого не коштувало. 

"Чи чекали ми такого ажіотажу на цьому майданчику? Очевидно. Охочих тут побавитися не стримувала навіть загорожа, коли дерев’яні конструкції були ще тільки на стадії монтажу. Але відразу хочу запевнити: майданчик готовий до використання за призначенням. Доробляємо невеликі роботи, які, утім, звичайно, важливі", — написав у себе на фейсбук-сторінці Любомир Зубач.

Окрім цього він розповів про нетипову висоту майданчика.

"Майданчик у парку Франка аж ніяк не надто високий. Скажу більше: коли ми лише розпочинали цей проєкт, були пропозиції навіть про висоту вежі на десяток метрів. Але передбачали ситуацію «у страху очі великі». Тому вирішили у Львові розпочали з лайтовіших висот. Хто мав нагоду відвідувати дитячі майданчики в Європі, знає, що зазвичай там вони в рази вищі. І на око українцям, звичним до інших стандартів, здаються не такими вже й надійними. Але вони точно безпечні. Якщо не робити дурниць", — зазначив Любомир Зубач.

Водночас він запевнив, що проєкт пройшов експертизу щодо безпеки. А виробник майданчика ініціював ще одну — за європейськими нормами. 

"Український закон не вимагає, але я хочу зробити так, як це працює в Німеччині: ми запросимо міжнародну організацію, яка проінспектує майданчик і надасть усю необхідну сертифікацію для роботи цього дитячого простору", — сказав Матіас Гьопфнер. 

Також він додав, що тут ще мають встановити таблицю із загальними правилами поведінки на дитячому майданчику та схему гірки задля зручності дітей та спокою батьків.

[read_more_vg id="1239467"]

 

Последние новости