У Львові для ветеранів та ветеранок організовують безкоштовне дозвілля у форматі квест-кімнат. Учасників запрошують відволіктися від щоденних турбот, провести час у команді та зануритися у світ загадок, пригод і нестандартних рішень. Захід відбудеться 23 квітня о 17:00 у ENIGMA escape game на вул. Гоголя, 6/8.
Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації
«Майстерня Леонардо да Вінчі»
Гравці потрапляють у загублену майстерню генія, де кожен предмет може стати підказкою. Тут доведеться мислити нестандартно, бути уважними до деталей і працювати разом. Простір наповнений загадками, механізмами та таємницями, які потрібно розгадати за 60 хвилин.
«Врятувати секретний архів»
Події розгортаються у 1934 році. Лідер повстання разом з побратимами ув’язнений поліцією і перебуває під слідством. Влада комуністичного режиму хоче дістатися до решти членів повстання, повністю роздробити і знищити організацію. Учасники мають знайти та врятувати секретний архів, який може допомогти зберегти підпільну організацію від знищення.
У Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій зазначають, що такі зустрічі — це можливість не лише цікаво провести час, а й відновити емоційний ресурс, поспілкуватися та відчути підтримку спільноти.
Участь безкоштовна, але лише із попередньою реєстрацією.