У Великих Глібовичах поїзд відтяв ноги чоловікові

У Великих Глібовичах поїзд відтяв ноги чоловікові. || Фото: facebook.com/MVS.LVIV

У Львівській області внаслідок наїзду потяга постраждав 50-річний чоловік. Трагедія сталася у неділю, 24 травня. Про це повідомили у поліції Львівської області.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації 
 
Подія сталась близько 12:35 на залізничному переїзді у селі Великі Глібовичі Львівського району. Як попередньо встановили правоохоронці, вантажний потяг наїхав на 50-річного мешканця одного з сіл району, який, за словами свідків, вийшов на колії перед потягом.

Внаслідок події потерпілого у важкому стані госпіталізували у львівську лікарню св. Луки. У постаждалого – повна ампутація правої ноги на рівні коліна, повна ампутація лівої стопи.

За фактом ДТП слідчі розпочали кримінальне провадження за ч.2 ст.276 (Порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного чи повітряного транспорту) Кримінального кодексу України. Проводиться розслідування, правоохоронці встановлюють обставини події.

Последние новости