У Львові відновлюють центральний вхід до храму святого Іоана Золотоустого

У Львові відновлюють центральний вхід до храму святого Іоана Золотоустого || Фото: city-adm.lviv.ua

У Львові відновлюють центральний вхід до храму святого Іоана Золотоустого на вулиці Лисенка. Про це повідомили у Львівській міській раді.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Через надмірну вологість сходи, які ведуть до церкви, та підпірна стінка почали руйнуватися. Відтак, міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій визнала ситуацію аварійною і такою, що потребує негайного втручання. Про це розповіла начальниця управління охорони історичного середовища Львівської міської ради Лілія Онищенко.

«Проблема в тому, що ґрунт перезволожений, тисне на мур, через це стіна вже похилилась в бік дороги. Проходити тут стало небезпечно. Тож виникла необхідність терміново розпочати аварійно-відновлювальні роботи. Також тут буде влаштовано водовідведення», - розповіла Лілія Онищенко.

Всі роботи планують закінчити до кінця цього року.

Нагадаємо, нещодавно у Львові відреставрували та повернули на фасад храму св. Іоана Золотоустого унікальний округлий вітраж, який зображує Непорочне Зачаття.

Последние новости