Львів’ян кличуть на блошиний ринок, який відбудеться вже цих вихідних, 6-7 березня, на території LEM Station. Це перший TLUM & KRAM у 2021 році, тож його символічно назвали «Пробудження».
Організатори події кажуть, що карантин став для багатьох приводом переосмислити свої гардероби та простори, де проводять багато часу. Тож у цьому відвідувачам має допомогти TLUM & KRAM.
Не забудьте підписатися на канал Lviv.vgorode.ua в Telegram.
«Ми докладаємо зусиль, аби знайти „наших“ продавців та найкращий крам. Це і вінтаж у гарному стані, і старовинні предмети, а також унікальні сучасні вироби від локальних митців. Кожен знайде щось цікаве для себе чи на подарунок», — розповідає співзасновниця TLUM & KRAM Дара Бурко.
Що можна купити
На перший блошиний ринок у 2021 році 60 продавців і продавчинь привезуть крам з різних куточків України та світу. Серед учасників також львів'яни та львів'янки, які у форматі гаражного розпродажу даватимуть нове життя своїм речам.
Так, у суботу, 6 березня тут продаватимуть скло, кераміку, прикраси, свічки, книги, сумки, солодощі і чай, музичні інструменти, вітраж, блокноти, гравюри та ікони від локальних майстрів та підприємців.
А у неділю, 7 березня, на блошиному ринку можна буде купити вінтажні та антикварні столові прибори, сервізи, вази, підсвічники, текстильні вироби та інші предмети інтер'єру. Традиційно буде чимало гуцульських товарів, а також колоритний крам з Європи.
Коли приходити
TLUM & KRAM працюватиме 6 і 7 березня, з 10:00 до 18:00. Цьогорічна локація – LEM Station, що на вулиці Дмитра Вітовського, 57 у Львові.
Вхід на територію блошиного ринку коштуватиме 40 гривень. Для дітей до 12 років, людей з інвалідністю, осіб пенсійного віку, учасників бойових дій, вагітних та іменинників вхід безкоштовний.
Подія відбудеться з дотриманням усіх протиепідеміологічних норм, тож не забудьте взяти з собою захисну маску.
Якщо ж ви хочете взяти участь в TLUM & KRAM як продавець, тоді реєструйтесь за посиланням.
Зазначимо, TLUM & KRAM — львівський блошиний ринок, заснований у жовтні 2019 року. Організаторки сповідують свідоме споживання, плекання спадщини, вважають, що варто об'єднуватись і розвивати локальне підприємництво.