Затамуй подих: у Львові назвали найчистіші та найбрудніші перехрестя і водойми

Де у Львові найбрудніше повітря та водойми: перелік.

Мобільна хімічна лабораторія "Адміністративно-технічне управління" визначила рівень забрудненості міських перехресть та водних об’єктів. Про це VG Львів повідомили у прес-службі міської ради Львова.

Під час моніторингу у IІІ кварталі 2018 року обстежили 35 водойм та 30 перехресть міста Львова. Майже у всіх пунктах виявили перевищення гранично допустимих концентрацій.

Аналізи води та повітря у Львові показали перевищення забруднювальних речовин на 28 із 30 обстежених міських перехресть. Також із 35 водних об’єктів у 34 фахівці виявили надмірну кількість забруднювальних речовин.

Найбільш забрудненими виявились шість перехресть Львова:

Тут виявили перевищення норми в два і більше разів. До того ж, високі показники забрудненення виявили на перехрестях:

Найчистішими експерти назвали перехрестя вулиць Городоцька — Ряшівська та Підвальна — Руська. На них не зафіксували перевищення гранично допустимих концентрацій. Незначні відхилення були на перехрестях: Свободи — Міцкевича та Франка — Зелена.

"Оцінка екологічної ситуації підтверджує високі показники забруднення в цей період року. Підвищені показники пов’язані з високою температурою повітря в першій половині кварталу та значним збільшенням транспортних засобів (заторами) в другій", — розповіли працівники хімічної лабораторії "Адміністративно-технічного управління".

Аналази водних об’єктів показали, що з 35 перевірених водойм, майже на всіх виявили перевищення гранично допустимих концентрацій забруднювальних речовин. При дослідженні враховувався надлишок заліза, амонійного азоту та аміаку, фосфатів, завислих речовин, сухого залишку, ХСК та БСК5.

Каскади декоративних ставків у лісопарку "Погулянка" на вулиці Вахнянина, 29 виявилась єдиним водним об'єктом, де не зафіксували порушень.

Найбільші забруднення виявили у 5 водоймах:

Тут зафіксували перевищення за п'яти і більше компонентами. Експерти зазначили, що кількість найзабрудненіших водойм, у порівнянні з другим кварталом, зменшилася.

"Зі зниженням температури повітря знижуються показники перевищень ГДК хімічних компонентів, які пов’язані з цвітінням водойм та загниванням рослинності. На жаль, спостерігається також постійний вплив на забруднення твердими побутовими відходами", — зазначили в хімічній лабораторії.

Нагадаємо, минулого року аналогічна експертиза показала, що у всіх обстежених водних об’єктах та майже на всіх міських перехрестях виявили перевищення максимально разових гранично-допустимих концентрацій забруднюючих речовин.

ДИВИСЬ ЩЕ:

Затамуй подих: на яких львівських перехрестях найбрудніше повітря

Змотуй вудки: оприлюднені результати дослідження львівських озер

Невтішні результати: яку воду п'ють та яким повітрям дихають львів'яни

Читайте всі новини на нашій сторінці в та в 

Підписуйтеся на нас в 

Последние новости