Оскандалилась: водійку позашляховика, яка викрала кущі у Брюховичах, впізнали

Водійку позашляховика, яка викрала декоративні кущі у Брюховичах, впізнали. Фото умовне.

Жінку, яка викрала декоративні кущі, висаджені за кошти місцевих мешканців у Брюховичах, що біля Львова, впізнали. Як пише , посилаючись на мешканку Брюховичів Марію Онисько, жінку на відео звати Зоряна Лехович. Вона працює директоркою однієї з місцевих фірм, яка займається геодезичними дослідженнями.

Чому 42-річна власниця недешевого авто так вчинила невідомо. До слова, один кущ спіреї на ринку можна купити за 80-250 гривень, а кримінальна відповідальність настає, якщо сума вкраденого – 192 гривні. Члени міськвиконкому вже написали заяву у поліцію.

Нагадаємо, 27 травня у мережі опублікували відео камери спостереження, на якому видно, як водійка позашляховика вириває з квітника кущі спіреї, складає їх в автомобіль і їде геть.

ДИВИСЬ ЩЕ:

Рясне сумує: викрадену рукавицю Таноса знайшли

Вкрали сумку, набиту грішми: директор "замінував" торговий центр у Львові

Що сталося: десятки поліцейських і сотні людей зібралися біля "Іскри"

Читайте всі новини на нашій сторінці в та в 

Підписуйтеся на нас в 

Последние новости