У Бюджеті розвитку міста на 2017-й рік на "перетворення" Міського палацу культури заклали 400 000 гривень. Яким має бути нове обличчя палацу, які функції він виконуватиме та як використати наявний простір, обговорювали на першій спільній робочій групі.
Своєрідний воркшоп, на який запросили представників управління культури міськради, активістів, архітекторів, працівників та відвідувачів палацу, а також мешканців району, організував Інститут міста на платформі для комунікації "URBAN CAFE".
Обговорення проводили у двох групах: одна працювала над майбутнім зовнішнім виглядом палацу, інша – із його внутрішнім наповненням.
Серед ідей та пропозицій щодо змісту і форми палацу:
- благоустрій внутрішнього двору та зовнішніх вулиць з можливим створенням громадського простору,
- кафе-коворкінг для батьків та дітей, які відвідують палац,
- формування бренду "опорних" колективів, "нового" культурного продукту,
- залучення культурних "якорів" у простір.
Представниця управління культури ЛМР Богдана Брилинська перед обговоренням зауважила: "Ми хочемо отримати якомога більше інформації про те, куди нам рухатися далі, щоб розуміти, яким має бути оновлений палац в першу чергу для його відвідувачів та працівників. Крім того, маємо визначити, якою є візія палацу в майбутньому, окреслити його діяльність та нові функції, враховуючи при цьому, які функції він виконує зараз".
За словами художнього керівника МПК ім. Гната Хоткевича Петра Бенюка, сьогодні Палац культури обслуговує понад 1000 учнів. Тут також діють понад 20 колективів, половина з яких – дорослі.
Як зазначають організатори, це лише перша зустріч щодо перетворення палацу. Львів'яни, які хочуть долучитися до обговорення в майбутньому, можуть слідкувати за анонсами наступних подій.
Джерело: tvoemisto.tv.
Дивись ще:
Дізнайся чому: на Грибовицьке сміттєзвалище знову возитимуть сміття
Ексклюзив для туриста: що можна побачити тільки у Львові
Світові зірки: стали відомі перші хедлайнери Alfa Jazz Fest 2017