Екскурсія для закоханих "Романтичний Львів"

Екскурсія для закоханих "Романтичний Львів"

Екскурсія для закоханих "Романтичний Львів" фото: https://openway.com.ua/52/

Екскурсія Романтичний Львів наповнена реальними історіями про неймовірної сили кохання, трагічну розплату за нього, попелюшок та королів та багато чого іншого.

Маршрут екскурсії "Львів романтичний" та розповіді, пов’язані з її об’єктами: 

Пам’ятник львівським Ромео і Джульєтті: італійцеві Ромуальдо Міккеліні та українці Пелагеї – театр Заньковецької та любовний трикутник, в якому опинився фундатор закладу – Оперний театр та скульптура «вагітної» Слави - Вірменський квартал та трагічна доля вірменина Івашка Тишкевича і католички Софії – Кам’яниця Регульовського та розповідь про перетворення простої львівської міщанки-попелюшки у фаворитку польського короля Владислава IV – Кам’яниця Шольц-Вольфовичів та історія про 12 дочок засновника роду – Кам’яниця Убальдіні та смертельний поєдинок за руку і серце прекрасної Вільчківни - Єврейський квартал і перший у Львові дім розпусти - Пам’ятник Л. фон З. Мазоху – завершення екскурсії біля танцювального майданчику для парних танців (за бажанням).

Вхідні квитки: відсутні.

Тривалість: 1 день (з 9:00 до 18:30)

Ціна: 400 грн.

Тел.: +38 067-100-10-32, +38 066-479-00-79, +38 073-41-222-61

Екскурсоводи запрошують:

Почути історії про справжнє кохання між львів’янами (і не тільки) різної національності, віросповідання, соціального статусу та походження;

Дізнатися, чому знаменита п’єса «Ромео і Джульєтта» В.Шекспіра була написана (за однією із версій) на основі львівських подій;

Побачити першу в світі «вагітну» скульптуру на будівлі львівської опери, пам’ятники закоханим та Л. фон Захер Мазоху, будівлі та квартали, в яких вирували любовні пристрасті, трагедії та щасливі миттєвості.

Екскурсія Романтичний Львів є цікавою для закоханих пар, жіночих корпоративів та, навіть, старшокласників.

Приєднуйтесь до соцмереж Vgorode.ua - Telegram, Viber, Instagram, Facebook

Це чат - пиши та читай 👇
Ще в розділі Екскурсії
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах