Італійський Дворик

Італійський Дворик

Італійський (або Венеційський) дворик (зведений 1580 року) — розташований у Палаці Корнякта, будинку № 6 на площі Ринок у Львові — пам'ятка ренесансної архітектури, яку також називають Королівською кам'яницею. Створювали цю красу італійські архітектори Петро Барбона та Павло Римлянин на замовлення великого мецената Констянтина Корнякта. Дворик знаходиться у внутрішньому подвір'ї палацу і у нього можуть попасти всі охочі за символічну плату. В ньому гармонійно передається атмосфера двориків Венеції та Риму.

Відпочинок

У цьому подвір'ї в теплу пору року працює кафе, відбуваються концерти, фестивалі класичної і джазової музики, унікальна акустика також створює незабутнє враження.

Музика

Неповторну атмосферу цьому місці надає і жива музика, яка починається щовечора о 19 годині в теплу пору року. Чудовою характеристикою є те, що у дворику є повна звукоізоляція від шуму міста. А музика у стилі джаз перетворює перебування у італійському дворику на божественну казку. Музику італійських виконавців тут можна послухати зі справжніх вінілів, що надає у цьому місці особливого звучання.

Фільми

Чудовим доповненням до відпочинку на вихідних слугують безкоштовні суботні покази фільмів о 21 години, які дозволять людям повністю віддалитися від навколишнього середовища і просто розслабитися.. Вже у XVIII столітті тут ставили п'єси Шекспіра.

Кафе

На даний час у італійському дворику знаходиться кафе, у якому відвідувачі можуть приємно провести час просто неба. У ньому можна насолодитися традиційними стравами італійської кухні: салат капрезе, пасту, брускетти, паніно. А також поспілкуватися з друзями за келихом освіжаючого лимонаду, вина чи коктейлю.Кав’ярня в Італійському дворику — обов’язковий об’єкт для відвідин під час екскурсії “З кавою по Львову”.

Як зазначає керівник кав'ярні Італійський дворик Богдан Павлюх: "Італійський дворик — це й ніби площа Ринок, але тут немає того шуму і руху, що є на самій площі. Тут затишно, тихо, і можна спокійно насолоджуватись атмосферою старого міста за келихом базилікового лимонаду".

ДЕ, КОЛИ І ВАРТІСТЬ
Коли:
1 березня 2019 - 28 лютого 2021, 10:00
Адреса:
пл. Ринок, 6
Телефон:
+38 066 112 0716
Ціна:
Від 5 грн. до 110 грн.