Свято Пампуха у Гаю

Свято Пампуха у Гаю

У Львові на Водохреща, 19-20 січня, відбудеться ювілейний фестиваль Свято пампуха. 

Свято Пампуха — щорічний зимовий фестиваль у Львові, який проводиться з метою популяризації традиційної української страви — пампуха.

"Всі гості свята стануть частиною давніх галицьких звичаїв, насолоджуватимуся виступами найкращих вуличних вертепів та дитячих ансамблів. Ну, і звичайно, в програмі свята апетитні частування для відвідувачів.

На фестивалі представлять свою духмяну апетитну продукцію господині та виробники. Тут можна буде скуштувати пампухи із найрізноманітнішими начинками: від традиційного маку з горіхами, ружі, повидла до шоколаду, згущеного молока та інших смаколиків. Посеред галявини стоятиме високий стовп, на якому висітимуть подарунки, а всі бажаючі зможуть спробувати їх дістати.

Під час свята відбудеться традиційний конкурс на швидкісне поїдання пампухів, визначать і найкращу господиню. Окрім того, буде конкурс на кращі костюми для вертепу, виступи народних ансамблів, різноманітні змагання. На території музею розгорнеться пампуховий ярмарок" , - зазначили організатори.

 

 

ДЕ, КОЛИ І ВАРТІСТЬ
Коли:
19 cічня - 21 cічня, с 10:00 по 20:00
Адреса:
вул. Чернеча Гора, 1
Телефон:
+38 (032) 271-21-04