Свято Пампуха у Гаю

Афіша - Фестивалі - Свято Пампуха у Гаю

Афіша - Фестивалі - Свято Пампуха у Гаю

У Львові на Водохреща, 19-20 січня, відбудеться ювілейний фестиваль Свято пампуха. 

Свято Пампуха — щорічний зимовий фестиваль у Львові, який проводиться з метою популяризації традиційної української страви — пампуха.

"Всі гості свята стануть частиною давніх галицьких звичаїв, насолоджуватимуся виступами найкращих вуличних вертепів та дитячих ансамблів. Ну, і звичайно, в програмі свята апетитні частування для відвідувачів.

На фестивалі представлять свою духмяну апетитну продукцію господині та виробники. Тут можна буде скуштувати пампухи із найрізноманітнішими начинками: від традиційного маку з горіхами, ружі, повидла до шоколаду, згущеного молока та інших смаколиків. Посеред галявини стоятиме високий стовп, на якому висітимуть подарунки, а всі бажаючі зможуть спробувати їх дістати.

Під час свята відбудеться традиційний конкурс на швидкісне поїдання пампухів, визначать і найкращу господиню. Окрім того, буде конкурс на кращі костюми для вертепу, виступи народних ансамблів, різноманітні змагання. На території музею розгорнеться пампуховий ярмарок" , - зазначили організатори.

Свято Пампуха у Гаю: фото 1Свято Пампуха у Гаю: фото 1 Музей народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького (Шевченківський гай)

Свято Пампуха у Гаю: фото 2Свято Пампуха у Гаю: фото 2 Музей народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького (Шевченківський гай)

Свято Пампуха у Гаю: фото 3Свято Пампуха у Гаю: фото 3 Музей народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького (Шевченківський гай)

Свято Пампуха у Гаю: фото 4Свято Пампуха у Гаю: фото 4 Музей народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького (Шевченківський гай)

 

Свято Пампуха у Гаю: фото 5Свято Пампуха у Гаю: фото 5 Музей народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького (Шевченківський гай)
Свято Пампуха у Гаю: фото 6Свято Пампуха у Гаю: фото 6 Музей народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького (Шевченківський гай)

 

Приєднуйтесь до соцмереж Vgorode.ua - Telegram, Viber, Instagram, Facebook

Це чат - пиши та читай 👇
Ще в розділі Фестивалі
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах