Craft Beer & Vinyl Music Festival

Craft Beer & Vinyl Music Festival

Фестиваль крафтового пива та вінілової музики – Craft Beer & Vinyl Music Festival пройде  30 серпня-1 вересня на території !FESTrepublic.

Відвідувачам пропонують:

– 60+ пивоварень та домашніх пивоварів з України та світу;

– 15 учасників фудкорту;

– маркет вінілів та апаратури;

– виставка професійного обладнання для пивоварень;

– територія дозвілля;

– дитячі майданчики з розвагами та майстерками, дитяче меню;

– музей сучасного мистецтва;

– музика з вінілів;

– вечірки.

Безкоштовні автобуси від пам’ятника Федорову.

Живий звук.

Скільки коштує і як зайти на фестиваль? 

– 50 грн вхід на 3 дні + мапа території та вхід на нічні події;

– 100 грн вхід на 3 дні + фірмовий келих, сумка для келиха, мапа території, вхід на нічні події.

Вхідні "квитки" можна буде придбати безпосередньо на фестивалі (готівка\банківська картка).


Програма фестивалю

День I – 30 серпня, пт

16:00 – 22:00

Робота пивного фестивалю, ярмарок вінілів та виставка апаратури

16:00 – 21:00

Активності на дитячій території

10 корпус

16:00 – 22:00

Музей-галерея сучасного мистецтва: виставка "ЦЕ АРТ!", арт-сейл та інсталяції українських художників. 

Open Air територія

Ведучий Андрій Жолоб

16:00 Janny (еклектика)

17:00 Lincer (еклектика)

18:00 Tudor (африканський фолк) 

19:30 CJ Plus (український фанк) 

21:00 T-one (джаз-фанк)

10 корпус

21:00 – Проект-перформенс “Sisyphus” зі створення величезного полотна під живу музику і проекцію.

Тераса

16:00 – 19:00 – зона флорболу 

18:00 Beeo (абстрактний хіп-хоп)

19:30 George Avel & Faburden (хаус)

21:00 FTBT (хаус)

Клуб

22:00 – 04:00

Drum & Bass вечірка Vinyl Headz

Ведучий: Mc Ostapuzz (ex-Raggasapiens) 

Hi-Den [Lumber Room, Kyiv]

Derrick Funkmasters 

Tonika Funkmasters

MaxNRG Funkmasters

Neuromonkey

День II – 31 серпня, сб

12:00 – 22:00

Робота пивного фестивалю, ярмарок вінілів та виставка апаратури

12:00 – 21:00

Активності на дитячій території

10 корпус

12:00 – 22:00

Музей-галерея сучасного мистецтва: виставка "ЦЕ АРТ!", арт-сейл та інсталяції українських художників. 

Open Air територія

Ведучий Олексій Уманський

13:00 Max Rudskoi (соул) 

16:00 Shmir Sound (еклектика та естрада) 

17:30 Enger & Kodi (гавс) 

19:00 Tonika (breaks) 

20:30 Derrick (d’n’b)

Тераса 

12:00 – 19:00 – зона флорболу

16:00 – 19:00 – показові виступи брейкдансерів та скречинг-шоу: Johnny B, Shon, Rief Chocka

19:00 – реп від Глава 94

20:00 – реп від Лютневий День 

21:00 – 2:00 – вечірка в навушниках "Круглий звук"

VDK (ска)

Bandy Sholtes (ретро, еклектика) 

Dust Around (інді)

Олексій Ямайський (еклектика)

Клуб

22:00 – 04:00

Реґі-вечірка "Свіжі Шишки"

Whatafunk 

Max Rudskoi 

CJ Plus

Shmir Sound

День III – 1 вересня, нд

12:00 – 22:00

Робота пивного фестивалю, ярмарок вінілів та виставка апаратури

12:00 – 21:00

Активності на дитячій території

10 корпус

12:00 – 22:00

Музей-галерея сучасного мистецтва: виставка "ЦЕ АРТ!", арт-сейл та інсталяції українських художників. 

Open Air територія

Ведучий: Анатолій Козак

12:00 – 15:00 – пивна йога

13:00 Shon (hip-hop, jazz) 

15:30 Nevidomy (hip-hop, rnb) 

17:30 Kool D (еклектика) 

19:00 Гуцули. Культовий гардрок-гурт з Карпат святкує 50 років

20:00 Buratino (хаус)

Тераса

16:00 – 19:00 – зона флорболу

16:00 Tom Sawyer (хаус) 

18:00 STR8 ART (Краків, техно/хаус)

20:00 Lawrin (техно)

 

 


 

ДЕ, КОЛИ І ВАРТІСТЬ
Коли:
30 серпня - 1 вересня, 16:00
Адреса:
вул. Старознесенська, 24-26
Телефон:
+38 067 310 73 86