Фестиваль кота

Фестиваль кота

"Фестиваль кота", ініціатива Альянс франсез, яка має на меті вшанувати усе те, що являє собою цей улюблениць в уявному та щоденномму житті людей.

Протягом двох тижнів організатори запрошують розповісти про ваших котів, поговорити про цих улюбленців, поділитись кумедними розповідями, невеликими історіями з життя, "слідами від кігтів", малюнками, фотографіями, відео, і т.д ...

Роботи можуть бути українською, французькою чи іншими мовами. Розповіді, малюнки ваших дітей, світлини та ін. будуть опубліковані на сторінці facebook "Сhats Lviv".

Виставка відбудеться у CatCafe Lviv (вул.Степана Бандери, 47а).

Події фестивалю:

У Альянс франсез транслюватимуться мультиплікаційні фільми, мультфільми, короткометражки та проходитиме ще одна виставка "Коти очима львівських митців".

Особливо вшанують котів у медіатеці Альянс франсез.

Щосуботи (починаючи з суботи 20 лютого) відбуватиметься художня майстерня із Галиною Дудар на котячу тематику : малюнки, маски, картини…

1 березня, у приміщенні CatCafе відбудеться літературна зустріч на тему: "Коти та їхні письменники", організована доцентом кафедри світової літератури ЛНУ імені Івана Франка Іриною Кушнір та студентами французької філології.

Фейсбук

 

 

ДЕ, КОЛИ І ВАРТІСТЬ
Коли:
27 лютого 2016 - 12 березня 2016, 10:00
Адреса:
вул. Огієнка, 18А
Телефон:
+38 (032) 297 08 31, +38 067 340 40 01