Х Національне Свято Шоколаду

Х Національне Свято Шоколаду

4 - 8 березня 2016 року у Львівському палаці мистецтв відбудеться  Національне Свято Шоколаду.

Протягом п'яти днів Свята  відвідувачів чекає різноманіття шоколадних солодощів, майстер-класи від шоколатьє та багато іншого.

Так, цього року, на Національному Святі Шоколаду діятиме інтерактивний Музей шоколаду, де кожного гостя зустрічатимуть маленькі ведмедики – охоронці шоколадних таємниць. У Музеї відвідувачі дізнаються більше про історію шоколаду та про те з чого та як його виробляють. Унікальне поєднання корисного з приємним!

Уже традиційно протягом п’яти днів Свята діятиме Величезний Шоколадний Ярмарок, на якому виробники та представники шоколадної індустрії, кондитерські та майстерні шоколаду ручної роботи презентуватимуть свої вироби, зроблені спеціально до Свята.

Як і щороку, дивуватиме Галерея скульпторів, у якій талановиті львівські митці на очах у відвідувачів створюватимуть шоколадні скульптури найрізноманітніших форм та розмірів, частина з них доповнить Шоколадне місто.

Маленькі відвідувачі шоколадного фестивалю мандруватимуть "Дитячою шоколадною країною". У цій країні все буде зроблене із шоколаду: місто із шоколадними будівлями, залізниця. Крім того, кожен маленький гість зможе взяти участь у виготовленні улюблених солодощів, зокрема й власного шоколадного вагончика, якого можна буде "навантажити" горішками, родзинками, печивом та іншими ласощами.

Також буде обладнано декілька "шоколадних" фотозон – мистецьких інсталяцій - 5-метровий шоколадний млин із ведмедем, величезна 9-метрова шоколадна коробка цукерок, тож кожен відвідувач зможе зробити особливе фото на згадку. А своїми враженнями зі Свята з рідними та близькими можна буде поділитися, скориставшись послугами святкової пошти "Зі Львова з любов’ю".

Дата та час проведення:

4 березня 2016 року      14:00 - 20:00 
5 - 8 березня 2016 року 12:00 - 20:00 

Відвідати свято:

Вхід для дітей до 4 років - безкоштовний.
Вхід для дітей від 4 до 10 років - 20 грн.

Попередній продаж квитків (за умови купівлі квитка у попередньому продажі вартість квитка становитиме 25 грн  на будь-який день свята): 

Вартість  - 25 грн/день/особа

Вартість квитків в дні проведення фестивалю 4 - 8 березня 2016 року:

30 грн/день/особа

Квитки можна придбати:

Попередній продаж квитків on-line

Сайт

Фейсбук

ДЕ, КОЛИ І ВАРТІСТЬ
Коли:
4 березня 2016 - 8 березня 2016, 12:00
Адреса:
вул. Коперника, 17
Телефон:
+38 (032) 261-47-33
Ціна:
Від 20 грн. до 30 грн.