Кавова велоМИЛЯ

Кавова велоМИЛЯ

Велосипед стає невід’ємною частиною міського простору Львова. Велосипедом на роботу і на побачення, на відпочинок і просто зустрітися з друзями за горнятком кави - зручно, корисно, додає відчуття свободи і незалежності.

"Кавова ВелоМИЛЯ" об’єднає понад 500 велофанів та кавоманів, які почнуть суботній ранок на площі Музейній з горнятка кави, проїдуть старовинними вулицями Львова.

УМОВИ УЧАСТІ У Кавовій велоМИЛІ

Щоб прийняти участь у Кавовій велоМИЛІ (далі - велоМИЛЯ) потрібно зареєструватися. 

Кожен учасник повинен мати велосипед. Якщо велосипеда немає, його можна орендувати ТУТ. Радимо також ознайомитися з умовами прокату велосипеда.

Велосипед на прокат можна замовити на пл. Музейну за тел.: 050 388 23 04, або взяти на інших пунктах прокату: пл. Ринок, 31 (стійка на вулиці біля Ратуші), просп. Свободи,14 (біля пам'ятника Т. Шевченку), вул. Словацького,18 (внутрішній дворик). Для учасників веломилі  прокат велосипеда за ціною 80 грн/2 год

Кожен учасник повинен перевірити справність власного  велосипеду.

Кожен учасник повинен суворо дотримуватись правил дорожнього руху. Перед велоМИЛЕЮ  слід детально з ними ознайомитись.

Кожен учасник має вчасно прибути на місце збору -  пл. Музейна 1, початок  реєстрації - 10.30 год.

Кожен учасник має чітко дотримуватись маршруту велоМИЛІ.

Кожен учасник сам несе відповідальність  за свою безпеку.

Кожен учасник має усвідомлювати та розуміти, що організатори не несуть відповідальності за крадіжки, можливі прояви вандалізму та різного роду форс – мажорні обставини, яких може зазнати учасник під час велоМИЛІ.

Реєстраційна форма

Сайт

ДЕ, КОЛИ І ВАРТІСТЬ
Коли:
23 вересня 2017, 10:30
Адреса:
пл. Музейна