Ярмарок органічної та натуральної продукції

Ярмарок органічної та натуральної продукції

14-15 жовтня 2017 року на території Парку імені Івана Франка проходитиме Ярмарок органічної та натуральної продукції.

30 виробників з різних регіонів України презентуватимуть сертифіковані органічні овочі, яйця, мед, крупи, соки, молоко, сир, ковбасні вироби та регіональну продукцію.

Ярмарок органічної та натуральної продукції відбудеться у Львові вже вшосте.

Протягом суботи та неділі, 14 та 15 жовтня з 11.00 до 18.00 у Парку імені Івана Франка можна буде спробувати органічну продукцію, сертифіковану за європейськими стандартами.

Під час Ярмарку відбуватимуться майстер-класи з сироваріння та випікання галицького сирника. 

Для дітей працюватиме дитяча зона. Наймолодші відвідувачі зможуть взяти участь у спеціальному квесті “Кожному овочу свій час” та у тематичній прогулянці “Стежкою смаку”

Гості Ярмарку також зможуть спробувати вуличну їжу, яку готуватимуть з натуральних та органічних продуктів. А ще - відвідати спеціальні лекції щодо здорового харчування, унікальних сортів насіння, традицій карпатського молочарства та інших важливих тем. 

Однією з головних “фішок” Ярмарку стане презентація Насіннєвої скарбниці України. Унікальна експозиція представить ретельно відібрані, особливі сорти насіння з різних регіонів України. Це насіння має місцеве походження і є стійким до хвороб. Збір такого насіння є надзвичайно важливим для збреження біорізноманіття.

Вхід вільний.

ДЕ, КОЛИ І ВАРТІСТЬ
Коли:
14 жовтня 2017 - 15 жовтня 2017, 11:00
Адреса:
вул. Університетська