Великдень у PARK3020

Великдень у PARK3020 - фото: facebook.com/park3020

Великдень у PARK3020 - фото: facebook.com/park3020

Парк сучасної скульптури PARK3020 (село Стрілки, Львівський район) 11 та 13 квітня кличе охочих на свято Великодня.

Розклад подій:

11 квітня (субота)

Гості матимуть можливість освятити великодні кошики у каплиці Країни Едем, послухати традиційні співи — псалми та веснянки.

Також ви можете записатись на майстер-клас з писанкарства і створити власну писанку для освячення.

12 квітня (неділя)

PARK3020 наповниться святом — щасливим, весняним і живим.
Цього дня водитимуть гаївки, співатимуть веснянки.
На гостей чекатимуть різноманітні активності, виступи творчих колективів, екскурсії, смачна їжа та особлива атмосфера серед природи й мистецтва.

13 квітня (понеділок) — безкоштовний вхід у PARK3020.

На Галичині здавна є традиція обливаного понеділка — у цей день вода символізує очищення, новий початок і просто радість життя.

У цей день можна буде потрапити на екскурсії PARK3020 та виставкою “Трипілля” о 11:00, 13:00 та 15:00.

Всі подробиці і бронювання у direct, або за номером телефону: +380 67 335 77 06

фото: facebook.com/park3020фото: facebook.com/park3020

Приєднуйтесь до соцмереж Vgorode.ua - Telegram, Viber, Instagram, Facebook

Це чат - пиши та читай 👇
Ще в розділі Фестивалі
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах